Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszem a srácnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a srácnak?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy srác aki nekem nagyon tetszett. Szerelmes voltam belé de ő nem. És mikor éreztetni próbáltam vele hogy tetszik nekem akkor vagy közömbös vagy ellenszenves volt. Ezért inkább tovább léptem ami nagyon nehéz volt több év vonzalom után.. Aztán eltelt sok idő mire ujra láttuk egymást most már mindketten tudunk egyet s mást az életről. Facebookon kezdünk el beszélgetnk miután összefutottunk a városba. A facebookos beszélgetést ő kezdeményezte és kezdeményezi azóta is. Sokat beszélünk. Találkozni fugunk egy összejövetelen. DE tudom hogy sose tetszettem neki, tudom hogy kicsit sem vagyok az esete, tudom hogy nem szereti a szókimondó szabad szellemű embeteket és én olyan vagyok, tudom hogy a milyen csajok jönnek be neki és én kicsit dem vagyok olyan, nem vagyok pálcika nem vagyok szőke nincs hibátlan fogsorom és nem vagyok milliárdos. Teljesen átlagos vagyok. Csak a belsőm nem átlagos. Most akkor tetszem neki?

2016. júl. 13. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerelem nem ismer semmit es nem kimel senkit
2016. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miből gondolod akkor, hogy tetszenél neki? azok után, hogy ilyen szépen hosszasan kifejtetted, hogy egyáltalán nem vagy az esete?
2016. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Whitneyy válasza:

Így nehéz válaszolni, hogy nem ismerem meg téged se, de az biztos, hogy jó jel, ha ő keres!:)

Meg tapasztalatból mondom, hogy ha tényleg egyáltalán nem érdekelnéd, akkor nem hiszem h válaszolna alapból, de ő meg pont h még keres is, szval sztem igen, tetszel neki:) Eltelt sok idő, megváltozhattatok vmennyire, külsőleg-belsőleg egyaránt. Hány éves vagy amúgy?

2016. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:

Honnan szeded, hogy ez nála a szintlimit?

Ha viszont azt feltételezed, hogy ez akkor miért kérdés, hogy tetszel-e neki?

Illetve ha továbbléptél akkor ez mégis mi a retek?!?:D

2016. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki:D Ahogy a 3. válaszoló is írta, ha nem érdekelnéd nem írogatna. Mondjuk így látatlanból nehezebb megmondani de pl, elhívott már valahova, vagy csak beszéltek facen?

Fel a fejjel szerintem nem közömbös irántad ha keresi a társaságod:)

2016. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!