Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy ideje beszélgetünk egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje beszélgetünk egy lánnyal facebookon. és elakarunk menni moziba de már elég sokat beszéltünk és ha találkozunk attól félek hogy nem nagyon lenne miről beszélni. Ha meglátom mit mondjak neki pl köszönés után? Hogy kezdjem el a beszélgetést.

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

" és ha találkozunk attól félek hogy nem nagyon lenne miről beszélni"


- Gondolom, éppen ezért választjátok a mozit, hogy még véletlenül se kelljen beszélgetni...

Ha már most ettől félsz, mégis mit szeretnél tőle? Később miről beszéltek?

Te ismered őt, neked kellene tudnod, milyen téma lehet felvetni köszönés után, mégis idegenek tanácsára van szükséged (pl. messziről jön, megkérdezem jól utazott-e stb.).

Szerintem ez a kapcsolat már úgy befuccsolt, hogy el sem kezdődött.

2016. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindegy mirol. Jo lesz az.


Ha nem mas megmondod neki, hogy feszbukon jobban nez ki, de ezt csak akkor ha oszinten igy gondolod, tudod a lanyok megerzik a hamis bokokat.


Amugy megkerdezheted milyen gyerekkora volt, hogy milyen volt kisebb koraban, vagy milyen hulyesegeket csinalt, aztan te jossz. Kotekedhetsz is vele, csak ne legy arrogans es tapintatlan

2016. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már mindent ki-/megbeszéltetek a Facebookon annyira, hogy nem is maradt téma, kár is összejönnöd vele.

.

Nem lehetsz annyira nyámnyila, hogy a mozi előtt ne beszélj, mit vársz a filmtől, a mozizás után pedig ne vezesd elő a film megbeszélését.

2016. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésedenél már írtam neked, hogy milyen buta vagy, kedveském. :)

Tájékozódj, aztán lesz miről beszélni.

2016. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ezzel a problémával küzdöttem. Úgy mentem, hogy ha kínos csönd lesz, megcsókolom. Így is lett. Azóta együtt is vagyunk. De ha nem azon feszengsz, hogy nem tudsz miről beszélni, tudtok majd miről beszélni, valami téma biztos lesz.

Röviden, nyugalom és jönni fog magától. Sok sikert! :)

2016. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1. túl negatív vagy
2016. júl. 29. 22:13
 7/7 A kérdező kommentje:
a többieknek köszönöm szépen :)
2016. júl. 29. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!