Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogyan adjatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan adjatok tudtára egy fiúnak ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy nem szoktam a tudtukra adni.
2016. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki tetszik nekem, többször nézek rá, esetleg keresem a társaságát, mosolygok ha vmi vicceset mond, ha viszont a közvetlen közelemben van, akkor inkább kerülni szoktam a szemkontaktust (nem tudom miért :D) vagy ha róla beszélünk barátnőkkel kissé elfogultabb vagyok Vele kapcsolatban :D de a legkönnyebben úgy veszed észre ha tetszel egy lánynak hogy zavarban van mikor vele vagy... remélem van közte használható példa :DDD

15/L

2016. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte keresem a társaságát, mosolygok rá, dicsérem stb... aztán elmondom neki:D
2016. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Mint az 1., sehogy

18L

2016. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
az első és a negyedik hazudik vagy is nem csak nem veszik észre h adnak ilyen jeleket, a nők ezeket ösztönösen csináljak olvas sokat a testbeszéd-ről és megérted nincs mit ;)
2016. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Givin' Answers ***** válasza:
82%

Szia!

Igaza van az #5. válaszolónak. A testbeszéd sokat elárul. Pl.:

-feléd néz az egyik lába, vagy teljes testével feléd fordul (persze nem csak akkor fordulhatnak veled szembe ha szimpatikus vagy)

-valahogy megmutatja a csuklóját (igen , a csuklóját :D )


Most kb ennyi jutott eszembe erről (a testbeszéd részéről), ha érdekel a téma akkot ajánlom a "Testbeszéd enciklopédiája" című könyvet (ingyen letölthető).


Most jönnek az általános jelek:

-Keresi a társaságodat

-Gyakran szólít a keresztnevedén (nem úgy értem, hogy máskor a vezetéknevedet használja, hanem szimplán azt mondja mondjuk, hogy: Kérlek, gyere ide! - és nem azt, hogy: Bertalan, kérlek gyere ide!)

-Szemedbe néz, tartja a szemkontaktust , vagy ellenkezőleg: Egyáltalán nem néz a szemetbe (izgul, félénk)

-Kedves veled (Kedvesebb mint általában)

-Segítőkész

-Figyelmes

-Nevet a favicceiden :,D


Most így ennyit tudtam kipréselni magamból este 10-kor, remélem segíthettem!


Ui.: Persze a fent említett dolgok akkor is teljesülhetnek, ha a legjobb barátjaként tekint rád..


Uui.: Ha alkalmad adódik a közelébe kerülnöd, akkor megnézheted a pupilláit. Ha nagy mértékben kitágulnak amikor észrevesz akkor vonzódik hozzád.


Uuui.: Az Uui nem érvényes ha hirtelen belép egy sötét helyre (a világosból)


Remélem segíthettem!

2016. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
köszi 6-os nem volt kedvem ennyire ki fejteni :D na de írok egy okosat amikor dumaltok és egymásal szembe álltok akkor lépjbe a intim terébe csak kis ideig úgy csináld hogy pl a jobb lábadon állsz ak a másik lábad előrébb rakod és oda billensz majd később vissza a intim tér az ahova nagyon kevés embert engedsz be pl család na meg a párod ha érez irántad valamit akkor úgy marad v ő is közzelit egy kicsit vagy ha nem érezz semmit hátrál;)
2016. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Sokat mosolygok rá, sokszor hozzá érek, em merek a szemébe nézni, megsimogatom a hátát/karját, megdicsérem vmilyét, keresem a társaságát, minél közelebb tudom magamhoz, rádőlök a vállára, adok puszit az arcára ha elköszönünk(amit egyébként nem sok fiúnak szoktam), hosszabban ölelem, mint a többieket.
2016. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2016. júl. 29. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:
#5: nem szoktam hazudni! ;) de komolyan el gondolkodtattál, olvasni fogok a testbeszédről hátha télleg igazad van. 4es voltam.
2016. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!