Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány nekem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány nekem. Kérlek ezt olvassátok el és, ha tudtok, adjatok tanácsot! Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Január óta járok egy musical stúdióba, mivel musicalénekes vagyok. Egy előadást próbáltunk egész évben. A próbákra 40-50-n jártunk, lányok és fiúk egyaránt. Szerepelt ebben az előadásban egy nagyon szép és barátságos lány. A próbákon sokszor vettem észre, hogy a szeme sarkából néz engem, és ha ránéztem, ő elfordult és elmosolyodott. Ha köszönt nekem reggelente nem nézett a szemembe, ha mégis, akkor rögtön eltakarta a szemét. Ha mással beszélgettem, akkor mindig hallgatta, hogy mit mondok. Egyszer láttam, hogy megszagolja a pulóveremet is. Biztos már ti is tapasztaltátok, hogy minden osztályban és munkahelyen vannak olyan emberek, akik nem kedvelnek minket. Itt is voltak ilyenek és ennek a lánynak rengeteg rosszat mondtak rólam. Sajnos még hazugságokat is. Ezek után volt, hogy a lány undok volt velem, nem szólt hozzám és barátkozott azokkal az emberekkel, akik lehordtak engem. Ettől függetlenül még mindig szerelmes vagyok belé és remélem, hogy ő is belém. Már nem vagyok tagja ennek a musical stúdiónak de szeretném vele megbeszélni a dolgokat. Ezalatt a fél év alatt alig beszélgettünk, annyi, hogy köszöntünk egymásnak. Összesítve a beszélgetések időtartama 5 perc. Februárban egyszer együtt mentünk haza egy próba után és akkor beszélgettünk kicsit. Ennyi volt. Életemben kétszer voltam szerelmes, ez a harmadik. De ilyet még nem éreztem. Nem akarom bemesélni magamnak, hogy én is bejövök neki, nehogy végül koppanjak. De most valamiért úgy érzem, hogy érez ő is irántam valamit.... Kérlek segítsetek!

A hasznos a válaszokat előre is köszönöm.



2015. jún. 23. 14:37
 1/1 anonim válasza:

Hàt ez olyan, mint egy filmleìràs :D


De szerintem ìrj neki facebookon (ha ugye fent vagytok). De csak kèrdezd meg, hogy hogy van, meg ilyen àltalàns tèmàk.

Vèletlenül nèha fuss össze vele, legalàbbis ő higyje azt, hogy vèletlen (ha megteheted). Beszèlgess vele kedvesen. Aztàn majd kialakul a dolog. Megtudod, hogy hogy bànik veled. Ha minden jò akkor elhivod randizni ès lesz ami lesz :D vegyel neki csokit is :D

2015. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!