Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vannak még kedves, vicces...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még kedves, vicces helyes fiúk/férfiak Pesten?

Figyelt kérdés

Rosszul vagyok, amikor bemegyek barátnôimmel a belvárosba, mindenhol a káromkodást, a szexrôl való fantáziálást hallom. Senki sem férfias, vagy egy kisfiú, vagy egy szépfiú aki egy nyálas gyerek. Vannak még normális fèrfiak?

Egy kétségbeesett 17 éves lány.



2016. júl. 28. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
es ha "szepfiu" de nem nyalas? meg semmi ilyesmi :DD
2016. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak,csak elbújnak,mert tudják h keresed őket.

Járj olyan helyekre mint könyvtár,kávézók,stb ott talán nem mindig csak a káromkodás lesz és ne légy kétségbe esve 17 vagy van időd.:)

2016. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor neked Mr. Tökèlyre van szükséged. Legyen kedves, vicces és helyes... még valami? Ja, hogy már ennél tökéletesebb nem lehet a srác, ok.
2016. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és cserébe te tudsz főzni mosni sütni igaz? és persze te is csini vagy ;) ?
2016. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Givin' Answers ***** válasza:

Szia!


Persze hogy vannak! Járj olyan helyekre ahol inteligensebb embereket találhatsz. Az egyik elöző válaszoló altal említett könyvtár, kávézó nagyon jó választás. Ilyen helyeken nem igazán látni káromkodó, bunkó embereket (félre ne értsetek, senki nem bunkó azért mert káromkodik).


Oké, találtál egy ilyen fiút/férfit.

Próbálj meg szóba elegyedni vele, vagy érd el, hogy megszólítson.


Legyél kedves, Te se káromkodj (bár feltételezem, hogy nem teszed) és legyél nőies.


Ui.: Néha egyedül is sétálhatnál a városban, akkor sokkal nagyobb esély van arra, hogy valaki megszólít. :)


Uui.: Mosolyogj! Nagyon megnyerő a szép mosoly. :)


Remélem segíthettem!

2016. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sok privát ajánlat közül válogathatsz, amit a kérdés után kaphattál, azok közül úgyis mind olyannak mondja magát amit te keresel szóval sok szerencsét velük.
2016. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van, én se nagyon jártam olyan helyekre ahol találkozhatok ilyen emberekkel.
2016. júl. 28. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha a nők között mindenki normális volna... Már megint egy sértő általánosítás...
2016. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!