Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz hülyének a környezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz hülyének a környezetem azért, mert egy mások szerint nem túl kívülről vonzó, de egyébként jó fej, vicces, kedves fiú jön be nekem?!?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 19:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*kívülről nem túl vonzó
2015. márc. 4. 19:38
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen fiú vagyok, de nem kellek senkinek..


Nincs veled amúgy semmi gond, ne érdekeljen h mások mit gondolnak rólad..

2015. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert mások mindig jobban tudják, mi a jó neked... -.-


Ne torodj veluk, legyel boldog!

2015. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Én is így voltam.....nem nézett ki jól de verseket írt nekem és én mikor kezdtem volna érezni iránta valamit a barátnőm teljesen elvette tőle a kedvem

Azt monta néttem már me hogy néz ki!!!

Ne adj a környezeted véleményére. Ne ess abba a hibába amibe én

2015. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
A te életed, a te boldogságod! Ne akard, hogy a társadalom irányítson! Legyél boldog, hogy őt találtad meg! Én sem szégyenlem kimondani, hogy egy 13 éves lányba vagyok szerelmes! 18/f
2015. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre monják, hogy 'belső értékek'. Hidd el, az a fontosabb.

A külsőségek persze szép dolgok, de az legtöbbször csapong, aki úgy néz ki, hogy mindenkinek kell. Aki viszont örül, hogy össze jöttetek és ezért jobban megbecsül, neki jobban fogsz örülni, mert nagyobb tartalom, belső érték lesz a kapcsolatban.


Aki szép és jól néz ki, az úgyis gyorsan kipróbálja a lehetőségeit máshol is. Viszont akiben emberi értékek vannak, azt nem mindenki látja meg felületes szemléléskor. Ezért nem fogják elvinni tőled.

2015. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 6. válaszoló írta le a lényeget! Hallgassál a szívedre! 5-ös voltam.
2015. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a környezeteddel hogy mit mondanak. Őket a hamis reklámok éltetik. Téged pedig az igazi érzelmek, amelyeket ez a fiu megad neked.
2015. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert ők nem látják, amit igen. Mert ők csak a külsőt nézik, nem tudják mennyire gyönyörű lehet belülről egy rondának titulált srác is. Tekintsd magad különlegesnek, az vagy.
2015. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A béka segge alatt van az emberiség értelmi szintje, hiába hiszi magáról azt, hogy milyen zseniális. Ne törődj senkivel... Nekem is volt egy olyan szerelmem, aki bár kívülről nem volt túl szép, viszont a bensője gyönyörű volt, így a külseje is megszépült számomra.
2015. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!