Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert van ez? Tuti h rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Tuti h rossz helyen keresek ugye?

Figyelt kérdés
sehol sem talalok egy fiut akivel lehet ismerkedni vagyis talalok de azoknak van baratnoje. de most itt is megprobalom ha valai vagy ismer 14/15eves fiut az jelezze de ne legyen az a pwa gyerek 14/L

2016. júl. 28. 21:50
 1/4 davit barbara válasza:
Figyelj szerintem manapsag tenleg nagyon nehez egy olyan fiut kapni aki normalis,nincsen nagyon nagy egoja meg nincsen kapcsolatban es meg szep is. De szerintem nem te kene utanuk kutass.Majd jonni fognak egy megfelelo korban.
2016. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D Társkereső oldal? :D
2016. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm, nem vagyok páwa, szeretek beszélgetni, ha akarsz nyugodtan írj

15/F

2016. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 neked teljes mertekben igazad van csak sz a bbaj h nem fogsztem senki jonni sajna
2016. júl. 28. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!