Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Hűvös völgyi suliról mi a...

A Hűvös völgyi suliról mi a véleményetek? Az SZJGhez hasonló könyveket is keresek, mivel imádom azt a sorozatot, és annyira rossz, hogy vége. A Hűvös völgyi suli az kb. milyen? Mint az SZJG? Vagy másabb?

Figyelt kérdés
Köszönöm a kommenteket előre is! :)

2016. júl. 23. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszett, már mikor hallottam is róla egy nagy koppintásnak tünt az SZJG után. Csak az 1. részt olvastam, nem volt elviselhetetlen, de nem is folytottam tovább a sorozatot.
2016. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Sokan a SzJG copyjának tartják de a történet is más és minden! Nagyon ajánlom
2016. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hasonló könyvnek ajánlanám Tavi Kata Sulijegyzetek sorozatát. Vagy ha nem kifejezetten magyar írótól keresel könyveket a akkor ott van még: Stephanie Perkins – Anna és a francia csók, Kelly Oram - Szívzűrterápia strébereknek, Marni Bates - Láthatósági mellény lúzereknek, Alyson Noel - Lúzerek És Bálkirálynők.

A hűvösvölgyi nekem sem annyira tetszett, nem is a hasonlóságok miatt, mivel mindkettő gimis sorozat lesznek megegyező dolgok. A karaktereket nem igazán tudtam megkedvelni.

2016. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát. Én az első 3 részt olvastam. Megmondom őazintén nekem tetszett. Igaz,hogy hasonló stílusú könyv mint az SZJG. De nekem bejött. Hasonló könyvek pl Leiner Laurától a Bexi sorozat. Ha még nem olvastad. :)
2016. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én olvastam az összes részét...és bár az SZjGvel, egy lapon se lehet említeni. Jó könyv. Csak kicsit gyerekes a fő szereplő...de amúgy jó.
2016. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A Hűvös völgyi suli nem kicsit másabb az SzJG től. Én csak a 4. részig olvastam.

Amit még ajánlani az a Jók és rosszak iskolája, Zizi naplója, Időfutár. Ezek inkább kalandosabbak meg mesebeliebbek mint az SZJG.

2016. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én elolvastam az első két részét de a másodiknak a végét már eléggé untam

Ettől függetlenül beszerzem majd a többi részt mert én is olvastam már a SZJG-t és bírom ezeket a sulis könyveket

2016. aug. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én az SzJG-t olvastam először nagyon tetszett!Mikor olvastam és közben halottam a Hűvösvölgyi suliról én is azt hittem egy nap koppantás.Nem az teljesen más a Story meg minden ajánlom tényleg nagyon jó !
2016. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én először a HvS-t olvastam es csak utána az SZJG-t.

Először még jobban is tetszett!

Csak ajánlani tudom!

2016. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olvastam a hűvösvölgyi sulit,nekem nem tetszett!
2017. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!