Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy 21 éves mit akarhat egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves mit akarhat egy 14 évestől?

Figyelt kérdés

én vagyok a 14/l. egyszerűen nem értem a dolgot.:D akárhányszor visszautasítom, néhány nap múlva megint ír és -nem zavar, de nem szeretnék tőle semmit- megint kezdődik az egész:DD nem tűnik olyannak, aki nem kellene a korabelieknek, sőt, ha mondjuk 5 évvel idősebb lennék, valószínűleg be is jönne, de így nagyon nem! :DD

most azzal a logikával lehetne jönni, hogy csak AZT akarja, de nem hiszem. nem a külsőmet dicséri, nem igazán említ olyan dolgokat (max. poénból, ritkán), na meg akkor szerintem nem egy egyszerű teázós randira hívna el.

véleményem szerint nem nézek ki a valós koromnál többnek.

(btw, azt mondta többször is, hogy lehetnék néhány évvel idősebb, na de na xD)

addig értem a dolgot, hogy ez nem normális dolog és biztos, hogy nem komolyak a szándékai, de akkor miért nem adta fel a dolgot néhány hét után?:D



2016. júl. 29. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A korunkban sok lány (meg úgy általánosságban szerintem a legtöbb fiatal, a hormonok meg minden hülyeség miatt) érzelmileg instabil és könnyen befolyásolható. Lehet, csak arra vár, hogy megtörj, de ahogy látom nem abból a fából faragtak. c: 15/f
2016. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
úgyis meg fog dugni :)
2016. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
alapból kis naiv vagyok, de valahogy az ő dumája nem jön be:D
2016. júl. 29. 01:44
 4/10 A kérdező kommentje:
#2: nem, főleg, ha nem is találkozok vele xD nem leszek olyan hülye, hogy vele menjek bárhová is
2016. júl. 29. 01:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Puncit szeretne. De akkor ezekszerint nem fog kapni.
2016. júl. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Szegény ember... beteg.


Vagy lehet, hogy a "randin" akarja elmondani, hogy titokban rokonok vagytok:0

2016. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na de ne privátba írjatok már választ! pláne ne ilyen bunkó módon, mintha én nyomulnék rá...lol
2016. júl. 29. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy lány akit ez zavarja. Csak úgy elmondom hogy a kortársaid 90%-t már meghúzta volna.
2016. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet érte kövezni, de szerintem beteges, hogy egy 21 éves felnőtt egy 14 éves hozzá képest kisgyerekre nyomul. Én a helyedben szóba se állnék vele.
2016. júl. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön ha van rá lehetőség. De ha fbn csinálja akkor jelentsd és tiltsd. Ha meg telefonon akkkr állítsd be neki az átirányítást
2016. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!