Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 22 éves fiú mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22 éves fiú mit akarhat egy 18 évestől?

Figyelt kérdés
Néhány hete beszélgethetünk neten. Ő már az elején azt mondta, hogy nagyon tetszem neki, és szeretné, ha a barátnője lennék. Én közöltem vele, hogy ez így gyors, először találkozzunk és majd meglátjuk. Azóta sokat beszéltünk már, mindenféléről, de még nem találkoztunk. 1-2 héten belül már szeretnénk megejteni a talit. Ő elhívott engem moziba meg kávézóba vagy étterembe, ahová szeretnék majd menni, és a lakását szóba sem hozta, hogy ott lenne jó talizni. Ő egyetemista, én pedig még gimis, de ugyanarra az egyetemre szeretnék majd menni, ahová ő. Beszéltünk már a jövőről is. Ő el szeretne menni Franciaországba, mert élnek ott rokonai, én pedig ügyvéd szeretnék lenni, amivel tudomásom szerint csak itthon tudok dolgozni. Ezt mondtam neki is, ő pedig erre azt válaszolta, hogy ha lesz oka, akkor itthon fog maradni, és reméli, hogy ez az ok én leszek majd. A legmegdöbbentőbb, amit tett, az az, hogy állítólag vett nekem egy ékszert, amit majd akkor akar átadni, amikor találkozunk, mert időközben volt a névnapom, amióta beszélünk. De akkor is, miért vesz egy ismeretlennek drága ajándékot?
2014. jan. 2. 14:29
 1/8 Tarnolf ***** válasza:
Minek filózol ennyit? Ha így fojtatod, az őrületbe kergeted őt is meg magadat is. :)
2014. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Van pénze (a szüleitől talán?) aztán azt hiszi az ékszertől meg a kedvességtől szétteszed neki a lábad. Statisztikailag nem is csinál hülyeséget, a manapság sok az ilyen lány.

Szerintem ne fogadd el, vagvy ha elfogadod, ne csodálkozz hogy vár is cserébe valamit.

2014. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most a korral van bajod? 4 év semmi, ezen ne parázz! A drága ajándékkal már mondjuk én se nagyon értek egyet, de lehet, hogy ő így akarja kimutatni, mennyire komolyan gondolja + gondolom, megteheti. Ha a találkozón tényleg úgy látod, hogy rendes, jófej srác, akkor adj neki egy esélyt!
2014. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
el akar árasztani minden drága cuccal.. az ő fajtája ilyen.. Valószinüleg elkeseredett, vagy csak kedveskedni akar, illetve felvágni.. Túlságosan korai még az ékszer.. Bár evvel azt akarja elérni szerintem, hogy azt vedd észre rajta, hogy figyelmes :)
2014. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól megszpatni :D
2014. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Belédzúgott, de túl hamar. Nem neked baj hanem neki. Csalódni fog, mert aki nagyon beleéli magát az pofára szokott esni. Találkozz vele és meglátod mi sül ki belőle. Ahogy elnézem nem nagyon volt még barátnője. Nincs baj csak ügyesen. Adj neki egy találkát és érezzétek magatokat jól!
2014. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy a gyereknek még nem volt barátnője.
2014. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A négy évvel nincs gond, a barátommal pont ennyi idősek vagyunk, semmi baj vele :)

Az ékszer tényleg túlzás. Én a helyedben lehet, hogy el sem fogadnám, de úgy hogy minél kevésbé bántsam meg, mert még nem tart ott a kapcsolatotok, talán még nem is láttátok egymást élőben?

Eléggé rád görcsölt, ez nem jó, de azért adj egy esélyt, hátha te is akarod majd őt, de ha nem legyél magabiztos, mert szerintem nem fogadja majd el egykönnyen. Volt hasonló tapasztalatom.

2014. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!