Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a már első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a már első randin elcsattanó csókról? 17/L

Figyelt kérdés
A kérdés magáért beszél így nincs egyéb hozzáfűznivalóm.

2016. júl. 29. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az első randi beszélgetésre és ismerkedésre van, de a két féltől függ minden.
2016. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi,én is ezt tettem mostani barátnőmnél,ha kívánjátok egymást akkor kár visszafogni magad
2016. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Hülyeség! Nem azon múlik kívánjátok-e egymást, ez tévhit! A csók érzelmekkel jár és azok kimutatásával.Csak akkor smároljatok ha érzitek, hogy ez több is lesz és van valami kis szikra ;)
2016. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen de van különbség aközött ha alig pár napja ismeritek egymást és nem láttátok,hallottátok egymást azelőtt mintha már előtte tudtok egymásról sok mindent és egyértelmű a kimenetel,az érzések
2016. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy jól sikerült első randin csók is van :)
2016. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha az előtt még nem találkoztatok, akkor komolytalan és gáz.

Az első randi is olyan másfél -két és fél órás szokott lenni......vagy nem tudom.....az első randi az ismerkedésről szól. Ennyi idő alatt érzelmek nem alakulnak ki....A csók egy érzelmes dolog, legalábbis annak kellene lennie.

17évesen kellene már olyan értelmi szinten lenned,hogy ez tudatosuljon benned és nem a másik szájába matatni 1-2 óra után.

2016. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
60%
Mostani barátnőmet első randin meg is dugtam.. Szerelem volt első látásra :d
2016. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
#7: Ezt ne gúnyold szerelemnek :)
2016. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

# 8: Azóta is együtt vagyok vele.. és szeretjük egymást. Szerintem hót tökmindegy hogy az első randin csókolod meg van az 5.ig gondolkodsz hogy mit csinálj..

Ha összejön elsőre is össze fog jönni, ha meg nem akkor aztán erőlködhetsz te a semmiért..

2016. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!