Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A kettesben való mozizást,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kettesben való mozizást, amire a fiú hív el, lehet másképp érteni mint randi?

Figyelt kérdés
A srác aki tetszik nekem hívott, hogy csináljunk valamit, kérdeztem, hogy mit, erre mondta, hogy mozizhatnánk. El is megyünk holnap, de olyan fura volt, szerintem ő nem gondolja randinak, csak baráti találkozásnak. Sétáltunk már együtt, a lakásában főzött nekem kávét, mindig aranyos velem (akkor is mikor szégyenletes módon eléggé lerészegedtem a bulijában és az ölében üldögéltem), de pl. folyton arról beszél hogy most kivel és hogyan fog dugni (ezen kívül teljesen normális a srác, csak valamiért folyton erre célozgat) , meg mikor mondtam, hogy az egyik film nem jó, mert megígértem a barátnőmnek hogy együtt nézzük meg, akkor azt mondta hogy ment volna velünk. Úgy meg nyilván nem lett volna randi. Lehet hogy egy fiú teljesen úgy viselkedik mintha randizni akarna, de máskor meg arra céloz, hogy egyáltalán nem ezt szeretné? Bocsi, teljesen kezdő vagyok a témában. L/18 (Ő 19 éves)

2016. júl. 27. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"de pl. folyton arról beszél hogy most kivel és hogyan fog dugni"


Ez ám az intellektuel srác...


Amúgy lehet, hogy be akar húzni egy strigulának téged is.

2016. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Kezdjük ott, hogy a mozi a lehető legrosszabb randi szerintem. Nem egymást ismeritek meg, nem beszélgettek, nem egymással vagytok elfoglalva, csak ültök és néztek egy filmet egymás mellett.


Mondd neki azt, hogy a mozi előtt/után lenne kedved még csinálni valamit. Meginni egy kávét, sétálni, bármit. Ott adj neki jeleket, hogy tetszik neked, és látni fogod a szemeddel, hogy kölcsönös-e vagy nem... mindenesetre én nem mondanám el egy lánynak, aki tetszik, hogy kivel, mikor és hogyan dugok. :)


19/F

2016. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

" de pl. folyton arról beszél hogy most kivel és hogyan fog dugni"

Igénytelen lehetsz, ha te egy ilyen sráccal egyáltalán beszélgetni is akarsz. Nem még randira menni.

2016. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mozizas onmagaban nem szamit randinak, nagyon fontos a hozzaallasotok,es az hogy hogy "viselkedtek" kozben... Egyebkent az hogy arrol beszel hogy mikor fog kivel dugni az szerintem csak poen, de ha komolyan gondolja akkor nem valoszinu hogy tetszel neki... /16f
2016. júl. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni vele, hogy folyton erről mesél.
2016. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!