Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira vörös rózsa? Jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vörös rózsa? Jó ötlet virágot vinni az első randinak számítható találkozásra, és ha igen, akkor szerintetek milyet?

Figyelt kérdés
Már találkoztam a lánnyal, de az nem randi volt.

2016. júl. 29. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást ? Te hány éves vagy és ő hány éves ? Amúgy szerintem nagyon cuki én örülnék neki ha ezt csinálná egy fiu de persze számít az is hogy nekem tetszik-e a fiú mert ha nem tetszik akkor elég kelemetlenul érezném magam. Ja és még egy kérdés eddig meddig jutott a kapcsolatok? (Csók , szex , ölelés )
2016. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyira tökmindegy.
2016. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
1: Még nem is randiztak, szerinted meddig jutott? "CSók, szex ölelés" XDD omg gondolkodj már mielőtt írsz
2016. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha már találkoztak akkor bármi megtörténhet a mai világban nem muszály elötte randizniuk .
2016. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó de ha az a bármi pl szex akkor utána mi a f***nak randiznának? Olyan mintha vennél egy cipőt a boltban, aztán otthon próbálnád fel, hogy jól áll-e és kényelmes.

Zárójelben: muszáj, pontos j-vel.

2016. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy szimpla válasz volt a kérdezőnek nem kötekedni akkarok én se keresek hibát abban amit te írtál :) Elnézést hogy egy kis helyesírási hibám volt :D Bocs hogy élek :DD
2016. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond :D
2016. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lánytól függ, hogy szereti e az ilyeneket, nekem pl. nem tetszik az eféle udvarlás.
2016. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos dolog viragot vinni. Nem feltetlen voros rozsat, inkabb probald megerdeklodni egy ismeroson kereszrul, de akar tole is megkerdezheted h melyik a kedvenc viraga/szine. En pl ilyen sotet lilas bordos tulipannak orulnek,na rozsat nem szeretem.. lehet h o sem es az ugy nem az igazi.. de persze ha mellefogsz akkor is nagyon kedves dolog, biztos ertekeli.
2016. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!