Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Romantikus meglepetés vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus meglepetés vélemény? Részletek lent

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik, ritkán beszélgettünk is, de még nem találkoztunk. nagyjából tudom mikor megy haza és hol, és úgy gondoltam, hogy vasútállomáson felrajzolnám nevét krétával az aszfaltra és az I-betű helyére rózsát tennék. szerintetek gáz, vagy nem túl igényes "meglepetés"? persze ha egyáltalán észreveszi, bár szerintem eléggé feltűnő lesz :) személyesen ( még ) nem akarom, de ez jó lenne ha "beválna"

2014. júl. 20. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beválik
2014. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves ötlet, de ha még nem találkoztatok, akkor vagy másra gondol, vagy te jutsz eszébe, de te bizarrul, mert hát, még nem találkoztatok, és már "ilyet elkövetsz".

Előbb találkozzatok párszor, utána játszd el ezt a lapodat ;)

2014. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
twoo-n beszélgettünk először mostmár facebookon néha, de meg akarom tenni az első konkrét lépést :D kitudja lehet rám vár :D
2014. júl. 20. 20:49
 4/8 A kérdező kommentje:
hmmm lehet meggondolom, úgysem lenne rossz :D
2014. júl. 20. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
NE TEDD!! Lehet, hogy nagyon zavarba hozod, vagy röhejesnek fogja érezni, vagy csak simán égő lesz neki! (Talán bejön, de én biztos nem tenném). Sokkal jobban jársz, ha simán elhívod, hogy találkozzatok és beszélgetsz vele élőben és sétálgattok, ismerkedtek.
2014. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindenképp égő leszek, ennek megvan oka :D és utobbinál döntöttem, személyesen lepem majd meg inkább tényleg :) az a biztos
2014. júl. 22. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem leszel egyáltalán égő, nem kell semmi furcsasággal előrukkolni. Egyszerűen hívd el és ismerkedjetek, beszélgessetek sztem...
2014. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2V7yeUqMliA


Nem kell azért ezeket a videókat sem túl komolyan venni, de azért nem árt átgondolni pl ebből néhány dolgot!

2014. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!