Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit szívesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szívesen elhívnám valahova, csak általában, nagyon sokat szorongok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szívesen elhívnám valahova, csak általában, nagyon sokat szorongok amikor idegenekkel vagyok, lányokkal is ez a helyzet, ilyenkor nem tudok önmagam lenni, szorongok és tényleg mintha nen is én lennék, hogy tudok ezen változtatni hogy ne stresszeljek, mit mondjak a lánynak vagy esetleg hova vigyem el randira?
2016. júl. 30. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg előbb baráti körrel. Ha a haverjaiddal mentek valahova, hívd el őt is, "csak úgy", szórakozni. Lehet, segít majd, ha előbb látja, milyen vagy társaságban.
2016. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyetertek az elsovel.En is egy elso talalkozasra keszulok eppen de nagyon felek.Viszont sokkal jobban orulnek neki szemely szerint ha barati tarsasagban lennenk :)
2016. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok mint amit leírtál. Nagyon zavar, de nem tudom hogy lehetne ezen változtatni. Próbáld úgy kezelni mint az egyik barátodat, és ne próbálj megfelelni neki. :)
2016. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Énis igy vagyok bár végre pénteken összeszedtem magam és 17 év után elhivtam egy lányt :).

Én sétálni/pizzázni hivtam el

2016. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a baráti társaságtól félek, mert mi van ha valamelyik haver ranyomul, es a csajnak bejon, ha meg pizzazni viszem akk nagyon latszik h nyomulok,:/
2016. aug. 3. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!