Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez jelenthet vmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet vmit?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kb 7 hónapja nem beszéltem. Akkor majdnem sikerült összejönnünk, de a távolság miatt abba maradt. És ma meghívott egy eseményre (nem úgy hogy rám írt hanem egy eseményre, amely Facebookon is meg van hirdetve, erre hívott meg). Ez kezdeményezés részéről, vagy mindenki mindenkit megszokott ilyenre hívni?
2016. júl. 30. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy, ha az összes ismerődödet meghívod az eseményre, akkor nyerhetsz jegyet vagy nem tudom, úgyhogy én ezt nem venném egy jelnek.:/
2016. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. De ha gondolod írj rá és érdeklődj az esemény iránt. Máris lenne egy kezdő témátok:)
2016. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Ha bármit akarna tőled, akkor minimum rád írna, és ő maga hívna el valahová.
2016. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!