Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lemondanátok róla vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lemondanátok róla vagy mégegyszer megpróbálnátok vmit hogy újra boldogok legyetek?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy fiú minden jó volt de a fő ellenségem direkt ráhajtott hogy nekem rossz legyen mindig ezt csinálja és mindig be is dőltek neki és azt hiszem most ő is bedőllt neki bunkó velem leszar pedig ő is szeretett és nem tudom mit csináljak mert tudom hogy hagynom kéne a francba de még sosem szerettem így senkit szerintetek ha elmondanám a szemébe mit érzek iránta és megcsókolnám az hatna hogy rájöjjön a dolgokra??? Ti megpróbálnátok elfelejteni vagy harcolnátok érte??

2016. márc. 6. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
őő smarold le
2016. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha egy filmből szedted volna... 😃

De ha nem kamu akkor hagyd a fenébe találsz jobbat aki nem csabul el mert a szive mar a tiéd 😉...

Sok sikert...

2016. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem egy filmből szedtem hanem ez történt velem
2016. márc. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!