Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valaki lány segítene leirás alúl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lány segítene leirás alúl?

Figyelt kérdés
Lányok 14f vagyok szerintetek az elég romantikus lene ha elhivnék egy lány ugy hajnal 4 felé valahogy aztán felmenék egy dombra amit ismerek elég magas és hangulatos felé az út és aztán megnéznénk a nap felkeltét? (Helyes írási hibákal ne foglalkozatok teloról vagyok és nincs hósszú ö ü de ez most mindegy beszologatást nem kérek)
2016. júl. 31. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A korodban én nem járkálnék hajnali 4 órakor sehová. Plusz a lányt tuti nem engednék el, ha meg titokban el is menne, és megtudnák ezt a szülei, nagy baj lenne.
2016. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon romantikus :) de sajnos az elsovel kell hogy egyetertsek.
2016. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen
2016. júl. 31. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt a tervet tedd félre 4-5 évre, vagy akár 10re, és addigra te leszel a romantikus álompasi, ha ezt megcsinálod egy lánnyal. :)

de most még igazat adok az 1-nek

2016. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez nagyon romantikus es jo otlet! Vidd fel! Es ne hallgass rajuk mert en 15 eves lany vagyok es engem mar 13 evesen mindenhova elengedtek barmikor... Szoval lehet ot is elfogjak engedni ...de ha nem engedik akkor mondd h nem baj meg h akkir majd maskor elviszed mashova
2016. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Univerzumlakó válasza:

Az elottem szoloval kell h eggyetertsek. Szerintem is probald meg aztan lesz ami lesz. De ha meg sem probalod orokke ragodhatsz rajta h mi lett volna ha...

15/L

2016. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!