Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek mikor volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt az első randitok? Vagy mikor normális az első randi?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok nincs pasim nem is akarok.Csókot se akarok és randit se.Csak tudni szeretném hogy kb.hány évesen normális az ilyen.Nálunk néhány osztálytársam(úgyszintén lányok)azt mondják hogy 11 évesen már nagyon gáz ha nincs pasid.Mi a legjobb barátnőmmel úgy gondoljuk hogy picit sem.Nem kell 11 évesen pasi.

2016. aug. 1. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor èn ultra gáz vagyok 20/L ès mèg pasim se volt, nem csókoloztam mèg stb :'( :c ez van 😢
2016. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen? jesszus, jól gondoljátok a barátnőddel! Nekem amúgy 17 évesen volt első randi, első barát is.
2016. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyugi nem gáz.11 évesen meg még jó hogy nincs pasink.Nyugi nem vagy gáz mert 20 évesen nem csókolóztál még és mert nem volt pasid.
2016. aug. 1. 09:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi második
2016. aug. 1. 09:22
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha te úgy gondolod , hogy nem kell akkor miért érdekel mások véleménye?És igaz , hogy nem kell még ennyi idősen.A húgom 10 éves de neki is ha jól emlékszem annyi volt , hogy "szerelmes" leveleket írtak egymásnak.Ilyen kis gyerekes módon.Nem hinném , hogy te meg az osztálytársaid sokkal érettebbek lennétek nála.
2016. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Háááááááááááát, 11 évesen egy picit korai...

Én 12 vagyok és csak a fiúk állítják, hogy nekik már van csajuk! Úgysem hisszuk! Miért, az osztálytársnoidnek már van?!?!?!? :-O

2016. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van akinek.2-3lánynak
2016. aug. 3. 21:51
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem az a ciki ha 10-11-évesen van pasid... Nálunk van egy lány akinek 3.-os korától fogva pasizik...

11/L

2017. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!