Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem egy lányt, az első randinkra elhívta a barátnőjét is... majd a másodikra is... Beszélgettünk a mai napon, az egyik közösségi oldalon, és megbeszéltünk egy harmadik randit... de megkérdezte hogy nem lenne-e baj ha megint eljönne, a barátnője... mikor megkérdeztem, hogy miért, azt válaszolta mert "nem az igazi oldalát ismerném meg..."

Nem tudtam lebeszélni semmilyen módon, hogy elhívja.

Szerintetek mi lehet az oka?

Ez normális?



2015. aug. 1. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarban van és a barátnője mellett magabiztosabban érzi magát. Volt rá példa, hogy én is vittem a legjobb haveromat az első randira mert így sokkal magabiztosabban éreztem magam... De szerintem ez csak akkor normális ha a lány 16 alatt van... 15/F
2015. aug. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Halloween Boszi ***** válasza:

Biztos, hogy a lány is tudja, hogy ez egy igazi/randi randi? Nem bunkóságból.

Ha igen, próbálj kicsit udvarolni neki, tuningolni az önbizalmát és tudatni, hogy kettesben szeretnél maradni vele. De ne legyél erőszakos, csak finoman. :)

Amúgy elképzelhető, hogy pont ettől fél és azon aggódik, mi történne akkor. Mármint ha csak ketten maradnátok.

Amúgy megkérdezhetnéd egy haverod, nem lenne-e kedve veletek tartani. Hátha nagyobb esélyed lenne együtt maradni a kiszemelteddel. :)

2015. aug. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fejtesd ki vele, hogy mit jelent, hogy "nem az igazi oldalát ismerném meg...". Meg, hogy ezt miért csak a barátnőjével tudja megismerni.
2015. aug. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az egyik barátnőmnek tetszett egy ismerősöm és mondta,hogy kezdjek el vele beszélgetni. A dologból az lett,hogy engem hívott el randira de én mindig vittem a barátnőmet is,hátha megtetszik neki. 1 éve boldog párt alkotnak :D 17/L
2015. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!