Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet focista fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet focista fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eddig akik tetszettek fiúk azok között sok focista volt . Volt már kapcsolatom de eddig nem sikerült összejönni focista fiúval. Félreértés ne essék nem azért járnék focis fiúval mert hogy az hű de menő csak vonzó számomra az ha egy fiú sokat sportol,nem az a legfőbb hobbija hogy a kocsmát járja, van egy férfias kisugárzása és nem elhízott. Meg sok a helyes focista fiú.

Szóval bármi tippetek van hogy hol,hogyan lehet ilyen fiúkkal ismerkedni? 19/L/Bp



2016. aug. 1. 16:51
 1/5 Ildike17 ***** válasza:
100%

Őőőő focipályán?

Esetleg foci edzéseken?

2016. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nagyon érdekes, hogy azt nem írtad hogy legyen értelmes is.

Szóval lehet kő buta "az orromat is tisztíccsa"

csak kisportolt legyen és nem legyen kocsma töltelék.


Áh nem nem vagy tucat.

Legalább szép vagy ehhez?

2016. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tökéletes lennék számodra csak csak kár hogy 14 vagyok
2016. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Minden mennyei megyei focista a kocsmat jarja😏 ha benne lennel a fociba akkor tudhatnad hogy a bemelegiteshez muszaj😏😂 16/f (10 eve focizom ha a foci ilyen sokat szamit😁)
2016. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 8-9 éve focizok és szívesen ismerkednék 16/F
2016. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!