Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mit gondoltok egy ilyen lányról, taszító vagy vonzó?

Figyelt kérdés

Nagyszájú vagyok, bátor, őszinte, mindig kimondom, amit gondolok, akkor is, ha ez sértő. Előfordul, hogy nem tudok halkan beszélni, szóval a kelleténél kicsit hangosabban teszem a megjegyzéseimet. Harsány vagyok és hangos, van önbizalmam, nem vagyok szégyenlős. Általában a társaság középpontjában állok, rengeteget viccelődök, hülyülök, szeretek nevetni és nevettetni. Sokszor mondják, hogy nagyon beteg a humorom.:DD Mindig, mindenre tudok nagyrészt egy frappáns, szórakoztató választ adni.

Persze, ezen kívül vannak más tulajdonságaim, de a haverok, kevésbé közeli barátok így ismernek leginkább, de ez csak egy része a személyiségemnek. Erről a részről mi a véleményetek? 17/l



2016. aug. 2. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Nekem tetszik:)
2016. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok légyszi😊
2016. aug. 2. 10:04
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Szúrnálak:D
2016. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Tetszik :) Van 1 ilyen ismerosom , lany , akinek ilyesmi szemelyisege van es nagyon beteg es megtalalja mindenkivel a kozos hangot :D


15/F

2016. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Szimpi vagy :)

35

2016. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszik, hogy gondolkodás nélkül kimondasz mindig mindent, és meg is bántasz ezzel másokat. És az sem, hogy hangosan beszélsz.
2016. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

"Persze, ezen kívül vannak más tulajdonságaim"

Légyszi ezeket is írd már le :)


Ha az önbizalommal teli-ség azt jelenti,hogy minden második fiúval jóban vagy, akkor távol maradnék tőled.

Nem szeretem a nagy hangú lányokat, nekem erről az jut eszembe, hogy ott van egy nagy társaság közepén és egyfolytában "visítva" poénkodsz és játszod magad. Nekem ez már inkább kicsit primitívnek tűnik ,mint szimpatikusnak, de remélem,rosszul gondolom.


Inkább azt írtad volna,hogy intelligens vagy, az sokkal jobban tetszett volna bármelyiknél.

Nekem idáig nem vagy vonzó. Ezek a tulajdonságok maximum semlegesek lehetnek, de hogy vonzók?

2016. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem ha ennyire harsány vagy az lehet nem mindig jó. Például buliban rendben van de mondjuk, ha van egy komolyabb rendezvény vagy ilyesmi akkor nem jó a harsányság.

Egyébként én lehet az őszinteséged miatt jó barátnak tartanálak :D

2016. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az önbizalom nálam nem ezt jelenti, nincs sok fiú haverom. Azt takarja, hogy elfogadtam a külsőmet, belsőmet, de próbálok a rosszabb tulajdonságaimon változtatni.

Ne így képzelj el! Sosem játszom meg magamat. :) Nem visítva röhögök, csak harsány vagyok, szeretek nevetni és mindig jó a kedvem, így én tartom az egész társaságban a lelket, ezért vagyok középpontban.

Egyébként, ha nem vagyok barátok, osztálytársak közelében, vagy újonnan ismersz meg, csendesnek és komolynak tűnök, kell egy kis idő, hogy feloldódjak.

Milyen vagyok ezen kívül? Intelligensnek gondolom magamat. Szeretek olvasni, főzni, sütni, odavagyok a művészetért, nyitott vagyok más kultúrákra, szeretem megismerni őket, illetve imádok új dolgokat kipróbálni.

Jól tanulok, fontos számomra a jövőm, érdekel a pszichológia, de mivel ez nem lenne számomra elég pörgős, a Corvinuson szeretnék majd tanulni, Gazdálkodástudomány karon.:)

Angolt és németet tanulok, mindkettőből nyelvvizsgázom majd, és később franciául is szeretnék megtanulni.

Hűséges vagyok a barátaimhoz. Az érzéseimről nem szeretek beszélni, csak azoknak szoktam, akik tényleg közel állnak hozzám.

Szeretek sorozatozni, filmezni. Filmekből az elgondolkodtató, illetve borzongató, rejtélyes típusokat szeretem, még jobb, ha befejezetlen a vége.

Az emberekkel könnyen megtalálom a közös hangot. Mindig ezerrel pörgök, igazi energiabomba vagyok.

Mindenről van véleményem.

Haragtartó vagyok és bosszúálló típus.

Emellé jönnek a kérdésben említett dolgok.

2016. aug. 2. 11:17
 10/18 A kérdező kommentje:
#8-as, nyilván nem mindig vagyok hű, de harsány.:D Amikor kell, komoly vagyok és természetesen komolyan is lehet velem beszélgetni.
2016. aug. 2. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!