Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz hogy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz hogy még nem volt barátom? (több len)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok ( nemsokára 18)

De még nem volt barátom és nem is csókolóztam..

Beszélgetni sokat beszélgetek fiukkal..de akki nekem tetszik az sosem érez úgy irántam ezért még nem volt kapcsolatom..



2016. aug. 3. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz,fel a fejjel Úgyis lesz valaki akinek tetszeni fogsz ;)
2016. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem gáz, hogy még nem volt kapcsolatod. Írj privátban és ismerkedjünk. :)
2016. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2016. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy baratom de azt nem nagyon neveznem jarasnak mert 2 hetig jartunk de aztan szakitottam vele mert csak szexelni akart en meg nem..szoval azt se neveznem nagy jarasnak..es nekem se volt meg komolyabb kapcsolatom es nem tartom gaznak mert ugy vagyok vele hogy mindennek eljon a maga ideje :)

Szoval fel a fejjel nem vagy egyedul ezzel :)

17/l

2016. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

volt már, hogy fiú hívott randizni és elutasítottad mert nem tetszett?


akkor még van remény

2016. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd, pasi vagyok, 23 éves, de a lényeg ugyan az. Volt 2 kapcsolatom, a 2. most ért véget. Egyik rosszabb volt mint a másik. Szóval hidd el hogy nem vesztettél semmit. Jobb ma egyedül mint holnap egy rossz kapcsolatban. :)

Idővel majd megtalál az akivel boldog leszel.

2016. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok és nekem se volt még. Nekem is van sok fiú barátom, mert a bátyjám mindig hazahozza valamelyik haverját, de igazán nem is lenne időm, mert most fogok érettségizni és valahogy minden más leköti a figyelmemet. De a pasizgatás eszembe se jut.

Bár nekem is van egy srác, aki tetszik, de semmi esélye sincs annak, hogy valaha összejönnénk.

Szóval ne aggódj, majd találni fogunk mindketten valakit egyszer :D

18L

2016. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem nem gáz..az egyik osztálytársam 20 èvesen csókolózott először...meg úgy mondják h jobb kèsőbb mint soha 😏😄
2016. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Oh barátom ne aggódjál,rokon lelkek vagyunk!;)

Én nem tartom gáznak. Azt inkább, aki a társadalom nyomása miatt mindenféle hülyeségbe beleugrik.

Az első csókot se akárkivel akarom átélni 0! érzelemmel.

Én is várom a csodát,h észrevegyen az, aki után már 5 éve epedek,de még mindig gyereknek tart, még ha nem is szó szerint mondja kixd (23 eves)

Szal kitartást, én szívből kívánom neked a legjobba(ka)t!:))

2016. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fentebbi voltam: 17/l
2016. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!