Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ha a legjobb barátom hívott randira?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal (18/f) már 4 éve ismerjük egymást és 2,5 éve a legjobb barátom.

Pár napja elmondta hogy az utóbbi időben többet érez nálam mint szimpla barátságot és elhívott kávézni. Már egy csomószor voltunk együtt kettesben kávézni de ezúttal másképp lenne.

Nem tudom mit tegyek mert megbántani nem akarom de azt sem szeretném hogy a barátságunknak vége legyen csak azért mert nem jön össze esetleg ez a kapcsolat.



2016. máj. 14. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked tetszik?
2016. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem gondoltam rá így és még nem néztem ilyen szemmel rá. De most szerintem van esélye nálam, csak azt nem szeretném ha ez a barátságunkat tönkre tenné.
2016. máj. 14. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Te mennyi vagy?:)

Mond meg neki ugyanezt:)

Es ha szeretnel neki eselyt addni es nem tesszed meg akkor ne legyel szomoru hogy elhalasztottad

2016. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem élj a lehetőséggel.Később még megbánhatod,ha most elszalasztod.
2016. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18/L

Köszönöm a válaszokat. ;)

2016. máj. 14. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
ha értelmesek vagytok és szét is mentek a bariság uan úg ymegmarad, de szerintem nem mentek szét:)
2016. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha eddig bevált a baratság simán tudnod kell hogy alkalmas-e kell egy kis idö amig ebből a baratság zónából kitörtök de idővel esélyes hogy beleszeretnél.
2016. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a bíztatásokat. :D
2016. máj. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!