Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezhetek pasit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetek pasit?

Figyelt kérdés
Én már egy kis ideje szeretnék magamnak barátot, egyrészt, mert egy barátnőmnek van és olyan sokat meséli, hogy milyen jó, másrészt meg szeretnék egy társat, akivel romantikusan beszélgethetek. (Légyszi ne azt mondjátok, hogy ráérek még, kérlek segítsetek) Előre is köszönöm a válaszokat

2016. aug. 4. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hany eves vagy?
2016. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
előszőri hány éves van én 14 de az a baj hogyén se tudom bár pár tanácsom azért van 1:járj olyan helyre ahol vannak fiúk
2016. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 vagyok én is :) köszönöm az eddigi válaszokat
2016. aug. 4. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz egy csettintésre "pasit" szerezni. Barátkozz fiúkkal is, legyél nyitott és ha valaki megtetszik flörtölj vele. De azt ne nagyon várd, hogy te most szeretnél egy barátot és akkor lesz is. Ehhez idő kell. Na meg egy normális fiú.

15/L

2016. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. aug. 4. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Járj publikus helyekre, esetleg szorakozni (bar lehet fiatal vagy) ismerkedj, es utanna elotted lesz minden :D ha erdekel az en storym irj ram (zarkozott voltam picit baratok nelkul)
2016. aug. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 evesen eleg gaz hogy mar pasit akarsz..
2016. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!