Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert nem talalok pasit? Tul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalok pasit? Tul nagy elvarasok ezek?

Figyelt kérdés

Nem volt meg baratom eddig, mert nem talalkoztam olyannal aki megfogott volna. Sok pasi olyan taplo csak kopkodnek es minden masodik szavuk hogy g*ci, idiota bulikba jarnak es az a number one sztori h ok mennyire bebasztak. Ugyanakkor nem mondom hogy egy ferfi modell kell, de nezzen ki mar valamilyen szinten jol, hiszen egy olyan emberrel ne legyen mar senki egyutt akihez nem tud vonzodni

Leteznek meg normalis pasik akik nem ilyenek vagy nem kockak?

18/L



2016. máj. 14. 13:11
1 2
 1/14 Szike52 ***** válasza:
74%
Ritka, a másodikra meg azt írnám, hogy a kockaság éppenséggel nem olyan nagy baj ha az illető nem vészesen az és mellette inkabb veled foglalkozik ha kell. 18/F
2016. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen bizonyos mertekig nem baj
2016. máj. 14. 13:30
 3/14 Szike52 ***** válasza:
6%
ne legyél túl válogatós mert macskás néni lesz belőled ;)
2016. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miert olyannal jobb lenni aki nem vonz es boldogtalan vagy vele?
2016. máj. 14. 13:39
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vagyok egy adonisz, de a többi stimmel rám. 😁 Esetleg egy picit vagyok kocka, de gyakorlatilag csak a telefonomon játszom, mivel se PC-m se xbox-om stb nincsen. 😁

És igazad van: külső megfog, belső megtart. Nekem sem kell egy szőke csinbaba aki után mindenki megfordul. Csak legyen normális, aranyos és cuki.

20/f

2016. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szike52 ***** válasza:
64%
Nem mondtam hogy olyannal legyél aki nem vonz :) . Csak nem fogsz sajnos "tökéletes" fiút találni. De azért drukkolok neked!
2016. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj de lehet veled van a baj.És h miért?


Mindenkibe találsz hibát ha nincsen benne akkor is, és nagyon rá "izgulsz" a dolgokra. Sokkal "lazábban" kellene venni a dolgokat, és lehet rád talál egyszer :)

2016. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
na pont ezért keres sok veled egyidős lány idősebb korosztálybol férfit
2016. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a baj veled hogy gyerek korban vagy. A te korodban vagy kockulnak, vagy bulikba járnak. Más alternatíva nincs. A felnőttek pedig dolgozni. Nem arról szól az élet hogy a férfi minden nap megfeleljen a kényes csaja elvárásainak.
2016. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem keresek tokeletes fiut es nem is fogom kenyszeriteni hogy xy elvarasoknak megfeleljen csupan lehet normalis, ertelmes dolgokat isccsinalni
2016. máj. 14. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!