Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszem egy fiúnak, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy fiúnak, de nem mer lépni?

Figyelt kérdés

A srác általános sulis osztálytársam volt, de miután elballagunk, 5-6 évig nem beszéltünk egyáltalán. Pár hónapja pedig ramírt, és azóta majdnem minden nap beszélünk messengeren. Közben ugyanoda jött dolgozni, ahol én is dolgozom, így elég gyakran találkozunk is, a vonaton is együtt szoktunk menni. Messengeren egy csomót bókol, de elég ügyetlenül, és utána rögtön el is tereli a témát. A munkában mindig kettesben akar velem lenni, próbálja úgy intézni, hogy ugyanazt a feladatot kapjuk. Elég értetlenül viselkedik sokszor, megböki az oldalamat, piszkálja a hajamat. Nem értem a dolgot, mert amúgy egy határozott, érett viselkedésű srác, de amikor egy kicsit elkezd "izzani a levegő" köztünk, akkor olyan lesz mint egy 10 éves (most 21 éves).

Nem tudom miért nem mer lépni, mert szinte biztos tetszem neki, és én is küldöm neki a jeleket. Mit tegyek? Nem tudom, hogyan tudnám rávenni, hogy csináljon valamit. Esetleg nekem kellene kezdeményezni?

19/L


2016. aug. 6. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress egy érettebben viselkedő embert.

19 éves vagy, szerintem kicsit feljebb is emelhetnéd a szintet, minthogy itt tökölj valakivel, aki azt sem tudja, mit kezdjen egy lánnyal.

2016. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul küldöd a jeleket. Küldj olyan jelet, hogy te kezdeményezz. (én szerintem rossz "beidegződés" hogy mindig a fiú kezdeményezzen csak mert ezt láttam a tv-ben) Ha tetszik neked egy próbát megér nem? :) Amúgy saját példám, hogy én is nehezen tudok kezdeményezni mert túlgondolkodom a dolgot. Nah meg nem vagyok túl szép. 17f
2016. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik gyerekesen néha, mert nem akarja elrontani a helyzetet. Te vagy jobb helyzetben, igazából bármit megtehetsz most vele. Ki kell provokálni hogy elhívjon randira.
2016. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor próbálok még konkrétabb jeleket küldeni, de ha semmi haladás, akkor hagyom a fenébe. Esetleg tényleg kezdeményezek, de ez nem tudom mennyire sértené az egóját...
2016. aug. 7. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!