Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem szerintetek a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem szerintetek a fiúnak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és nekem eléggé tetszik egy fiú. De nem tudom, hogy neki bejöhetek-e. Sokat szoktunk beszélgetni, és egy baráti klikkbe tartozunk. De ugyanúgy viselkedik velem, mint a többi lánnyal. Én meg próbálok minden alkalmat kihasználni, hogy közelebb állhasak hozzá, vagy "véletlenül" mellé üljek, és próbálom magam produkálni, de nem akarok magamból komlett idiótát csinálni.

2016. jún. 7. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ennyiből elég nehéz bármit is megállapítani
2016. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha akar úgy is észre vesz mindenféle produkáció nélkül.
2016. jún. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjad meg neki...minél később tudja meg, annál kisebb a lehetőség/esély, hogy összejöjj vele
2016. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sztem nem
2016. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!