Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Úristen bepánikoltam! Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen bepánikoltam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hónapja egy görbe estén megismerkedtem egy sráccal.Nagyon jókat beszélgettünk másnap rám is írt.Az óta is folyamatosan csetelünk.Nagyon távol lakik tőlem de egy barátja ide valósi szóval szokott ide járni.Aznap este amikor találkoztunk a barátnőm társaságával voltam.Nem nagyon ismertem ott ki magam,hiszen ők egy bulis társaság én meg nem annyira vagyok az.Ő is idegen volt abban a társaságban csak a haverját ismerte.Most viszont megint itt van egyhétig.Megbeszéltük hogy pénteken találkozunk.De mit csináljak?Nem ismerem magam ki abban a társaságban mert barátnőm most nincs itthon.Vajon kettesben találkozunk?

Vagy hozza a haverját?

Hogy viselkedjek vele?

Miről beszélgessünk?

Aaaa segítsetek!!!!!


2016. aug. 8. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Lehet.

2. Nem hiszem.

3. Legyél olyan, amilyen szoktál lenni.

4. A témák magától jönnek. :)

2016. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Lehet most izgulsz, én is izgulnék. Ha majd ott leszel, nem fogsz izgulni. :) (nálam így szokott lenni)

2016. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a támogatást:D

Hát valószínűleg péntekig lerágom a kezem :D

2016. aug. 8. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét. :D
2016. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!