Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakitől megkérdezik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakitől megkérdezik, milyen zenét szeret, és ő azt válaszolja, hogy a rockot, akkor miért jön elő mindenki azzal a sztereotípiával, h "Úristen, te sátánista vagy? " "Akkor miért nem jársz feketében? " stb. stb.

Figyelt kérdés
Mert ha goth/metal, egyéb ilyen fajta rockot hallgatnék, megérteném, de elég zavaró mikor valaki ilyen beszűkült látókörű...

2016. jan. 13. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki pedig reggaet azt le füvesezik. Hülye egy világ :D
2016. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt se értem meg ha ez van a metállal:p Nem vagyok sátánista, nem járok csupa feketében, nem cigizek, nem iszom, nem drogozok, jó tanuló vagyok és szinte csak rockot meg metált hallgatok. És a többség ilyen, mert sokan hallgatnak ilyesmi zenét akikről külsőre nem gondolnád. Amúgy szerintem a legtöbb emberben nincs ilyen sztereotípia, legalábbis én még evvel nem találkoztam. Mondjuk nekem azt mondták, hogy nem kéne ilyen zenét hallgatnom mert nem illik hozzám...ami szintén elég sértő:D Na mindegy ne foglalkozz velük.
2016. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan hogy ha éppen német vagy akkor tuti hogy n*ci vagy vagy ha éppen falun születtél akkor p*raszt ilyen együgyüség de az biztos hogyha ezek alapján ítélsz meg valakit akkor nem normális
2016. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ShrillBear52 válasza:
Nem tudodm,velem ilyen még nem volt szerencsére :D Csak olyan,hogy úfff mi ez a sz*r amit halgatsz?(Billy Talent)Erre ezt válaszolom,hogy zenének hivják és ez igazi,nem úgy mint amit te halgatsz XD Tény hogyha mongyuk az ember Dethklok-ot halgat az elég durva,nincs bajom vele én is birom,de nem vagyok sátánista(attól még birom a Dethklok-ot) :D
2016. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem foglalkozok velük :D mielőtt valaki rám szólna, lehet hogy félreérthető voltam, nem gondolom, hogy a goth, metal emberkék sötétlelkű, okkult ördögfajzatok :D
2016. jan. 13. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem soha senki nem mondta meg hogy satanista vagyok...
2016. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valoban vannak sztereotipiak, meg emberek, akik szeretnek veluk dobalozni, de le kell sząrni. Nem tudom, hogy nekik ettol miert jobb, de ha boldogabb tole, akkor legyek satanista, igenytelen, rohadt cigizos rocker...
2016. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Firedoom ***** válasza:
Siman elhallgatok egy powerwolfot, megsem vagyok sátánista :D vagy vegyuk a sabatont: 2. VH eseményeit daloljak el. A feketében járás szinten egy mas tészta, van sargatol a kekig mindenfele pólóm. Igaz, hogy szivesen veszek fel feketét, de annyira nem dominál. Amit meg megszoktak említeni a rockereknek az a hosszu haj. Jelenleg én is növesztem (bar az elet ebbe gyakran beleszól), de nem stilusreprezentativ okokból. Egyszeruen ez tetszik.
2016. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sanya456123 ***** válasza:
én pinkfloydot hallgatok porcupine treet steven wilsont opethet nem tudom meghallgatni az ilyen szar deltát meg kisgrofot irritál
2016. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rozsda~RUST ***** válasza:
Én metalt hallgatok és reggae-t. A rockot is csípem . a füvet ki akarom próbálni mindenképp , de nem cigizek és nem is próbáltam ki életemben. Inni nagyon kicsit iszok. 14\ f
2016. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!