Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy egész napos talin ez az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egész napos talin ez az elvárható?

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek egy egész napos talin az az elvárható,ha végig beszélgetünk vagy van néha-néha egy kis szünet?

2016. aug. 8. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sok közös van bennetek, akkor nem valószínű, hogy elő fog fordulni, bár ilyen esetekben nem mindenkinek szoktak beugrani a megfelelő témák! Csak lazán!👌
2016. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem várható el,hogy egész nap non-stop tudjatok beszélni..... Sőt, szerintem nem is lehet egy egész napot bármiféle szünet nélkül végig beszélni..
2016. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, ha van 1-2 szünet, ez nem mindig kínos csendet jelent. Jó ha sokat beszéltek, de azért legyen hangotok másnap is :D
2016. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 órás talim volt, azt végigbeszéltük.
2016. aug. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!