Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor még ciki elhívni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor még ciki elhívni randira? Hogyan szokás/illik a mai világban (facebook)? 18F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akiről ismerősökön keresztül hallottam (és ő is énrólam), de egyébként teljesen idegen, kb. semmit nem tudunk egymásról. Mivel nem találkoztunk még, ezért facebook-on írtam neki. Eddig kétszer beszéltünk (mondjuk akkor 1-2 órát simán). Nagyon szimpatikus, de nem tudom, hogy el merjem-e hívni már valahova dumláni, vagy még korai lenne-e.


Az alapinfókat már tudom róla (hol lakik, miket tanul, hobbija, nyara), de nem tudom miről lehetne még beszélni ebben a virtuális térben. Nagyon semmikről nem akarok... De nem is tudnék, igazából nem is tudom mit kérdezhetnék még tőle...

Érezhető, hogy valamennyire érdekel ő is engem, mert lelkesen válaszol, de ritkán kérdez vissza, és mágától nem ír. Kicsit kérdezz-felelek jellegű a dolog, ezért sem akaron nagyon erőltettni ezt a chat-en nyomulok dolgot... Izgulok és teljesen bizonytalan vagyok, hogy mitévő legyek.


Ti mit tennétek a helyemben? Erőltessem még ezt a facebook dolgot, vagy merjem elhívni valahova?


Kérlek segítsetek egy-két tanáccsal/véleménnyel!


Előre is köszönöm!



2016. aug. 13. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el! Sokkal jobb a személyes:) 17/L
2016. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. aug. 14. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hívd el, élőben fog csak kiderülni hogy mennyi érzitek jól magatokat együtt
2016. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!