Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy csokoljam meg barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csokoljam meg barátnőmet én se meg ő se csókoloztunk?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eslo az mindig kellemetlen, de ezt nektek kell kitapasztalni hogy kinek mi a jo. A szemedet semmikepp ne nyisd ki az nagyon zavado lehet
2016. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Húzd közelebb magadhoz,nézz a szemébe aztán a szájára és csókold meg. De majd minden jön magától. :) Hajrá

Vagy először adsz egy puszit a szájára aztán csók.

2016. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Yoisten válasza:
Gyakorolni kell, akár csak a közösülést. Ha odafigyeltek egymásra akkor nem lehet gond! Még élvezni is fogjátok :)
2016. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FR15 válasza:
Ami szerintem még nagyon fontos egy finom, romantikus csóknál: kevesebb nyelv,több száj! Nem kell propellerként kalimpálni a nyelvetekkel, szépen lazítsátok el a szátokat és fedezzétek fel egymás puha ajkait és ahogy a ritmus hozza, a nyelvetekkel is játszhattok körkörösen. Rá fogtok érezni és szépen jön majd magától minden. Hajrá! :)
2016. aug. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kekcsi ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb, hogy ne akarj felkészülni rá, és ne fogadj el tanácsokat.
2016. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mokiem98 válasza:
100%

Az első ha valakinek kellemetlen, vagy rossz volt azt sajnálom.

Nem kell nagyot alakítanod :D

nem kell ráizgulni a dologra, akkor nagyobb rá a sansz hogy rontasz.

1. a közelség. akár ha csak összenéztek, vagy valami és beáll a csönd és ő akár csak a szemed vagy akár a szád nézi, akkor jöhet a dolog. nem fog ellenkezni, szóval nem kapsz pofont XD( sztem amúgy sem kapnál, nyugi )

2. először mindig elég a kis szájra puszi ( kb 2 lassú másodperc, amit örökkévalóságnak is érezhetsz ), ha annál több kell azt úgy is érezni fogod rajta.

3. Ha csak túl sokat beszél akkor az rá a legjobb módszer , ha beletúrsz a hajába a tarkójánál, közelebb húzod magadhoz és letapasztod a száját a tieddel.


!!!Nem kell nyelvel támadni! Van olyan csók amibe " mint a halak " nyelv nélkül folyik minden. persze mindennek megvan a maga helye és ideje, ha annyira bele melegedtek.


!!! Vigyázz mindig, hogy milyen lendülettel hajolsz hozzá. Könnyen le lehet fejelni, vagy orrolni a másikat. Nem beszélve arról, hogy ha a fogatok összekoccan. Nem nagy gond, és nem is fáj. Hevességnél megeshet. De van aki pl megáll, vagy lefagy tőle, és rájön a " temagasságosmittettem" érzés, és akkor oda lehet a varázs!


!!! Vigyázz a nyelvetekre! Tudom finom édes husi az izmos nyelv, de nem ajánlott megrágni :D Én pl személyes tapasztalat, hogy csak nyelni akartam egyet, és sikeresen ráharaptam a nyelvünkre. :$


!és érdemes valami édeset enni előtte. Így is úgy is megfogjátok tanulni egymás ízét alapból, ami tök jó lesz :D De az első az mindig különleges. Főleg a lányoknak. Ezt azért vedd figyelembe!

Kislányként sokan várnak a naplementés tópartos első csókra mikor fellövik a tűzijátékot.


Igazából érezzétek jól magatokat és menni fog az egész:D

Sok sikert :D

2016. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!