Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol kérdezzem meg hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kérdezzem meg hogy ne égessem be magam?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lánnyal beszélni aki tetszik de hol beszélgessek vele ahol sokan nem látnak pl barátai vagy az én barátaim ? Előre köszönöm!

2016. aug. 16. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ciki ha beszélgetsz vele és valaki meglát? Kinevet? Az az ő szegénységi bizonyítványa.
2016. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facebookon, skypeon, Twitteren, stb.
2016. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy.perc 2 válasz wow köszönöm a válaszokat
2016. aug. 16. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hú egyes ezzel a szegénységi bizonyítvánnyal eszembe juttattad rgy tanárunkat ő szokta mindig ezt mondani
2016. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
ha nem akarsz égni, akkor valami olyasmi helyet ajánlok, ahol kevés tűz van. északi-, déli-sark, tenger, óceán, stb.
2016. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Ezen nagyon nevettem XD

Kérdező!

Te tikolni akarod a lányt?Mert nekem úgy jött le.

2016. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egy kapcsolat akkor igazi kapcsolat ha nem titokban jártok.
2018. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!