Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meddig lehet elmenni kovetkezm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet elmenni kovetkezmenyek nelkul?

Figyelt kérdés

"szerelem" kategoria sracok.. elore is bocs

van egy csaj akit megismertem az utobbi idoben (1x beultunk iszogatni egyutt azota chatelunk), nagyon rendes joarc meg kedves, de nem az en esetem. a problema az h mikor beszelgetunk (es csak fbn, ezert es nem jon le minden teljesen), de nagyon ugy tunik, hogy nyomul es probalkozik.

en ezeken a pontokon probalok visszavenni de nem hiszem, hogy leesne neki, konkret dolgokat meg nem akarok hozza vagni. amitol a dolgok csak megjobbak lesznek, az az hogy elhivott, hogy talalkozzunk, es en igent mondtam (rossz otlet volt?) mert alapbol nagyon birom a csajt es szerintem ebbol egy jokis baratsag lehetne, es ha nem lenne semmi kellemetlen, nagyon jo kis este lehetne. de mondom ez 100% hogy nem igy lesz mivel csak ketten leszunk, kerdeztem, hogy hivjak e masokat, de valamivel elutotte.

A kerdes az hogy hogy maradhatok rendes srac aki nem bunko, miket csinalhatok aznap, es ha arra kerulne a sor hogy mondjam el neki, hogy nem hiszem, hogy en szeretnem ezt?

Meg annyi, hogy smarolas utan mennyire lesz gaz a helyzet ha veletlenul megtortenik, lehet azt mondani, hogy nem gondoltam at?



#randikerdojel #hoygyanmondjnemet #milehetebbol
2016. aug. 17. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem azert hagyd h kiverje. Sose rossz! : )
2016. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem már hülyítés, egyből meg kellene mondanod neki hogy nem az eseted, de kedveled őt, és szeretnéd ha barátok lehetnétek. Így a legkorrektebb.
2016. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nagyon sirok az embereken :"DD

a legjobb haverom is ezt tanacsolta

2016. aug. 17. 19:08
 4/6 A kérdező kommentje:

de es ha megse jovok be neki es csak bekepzelem?

konkretan semmit nem mondott ezzel kapcsolatban

2016. aug. 17. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb tisztázni vele. Fordított helyzetben ha neked tetszene egy lány, és nyomulnál rá, de aztán amikor már kihasznált, akkor megmondaná hogy legyetek csak barátok, hogy éreznéd magad?
2016. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

en azert tartom magam annyira inteligensnek hogy ezt betudjam loni valamennyire mostmar, es ne legyunk alszentek ez mindenkivel megtortent egyszer.. velem is, szarul esett de kihevertem. ugyanmar a csaj egyszer latott eloben, hoyg lehet ebbol szerelem? engem olyan utasitott vissza akit tobb heten at fuztem, mindegy az mar regebb volt.


most akkor a helyes lepes az lenne hogy beszelgetunk a fakrol, egyszer csak mondom h off?

vagy majd ha talalkozunk varjam meg, hogy olyat tegyen amit nem kene es akkor?

2016. aug. 17. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!