Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Középiskolában hogyan legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolában hogyan legyek sikeresebb lányokkal mint eddig általánosban?

Figyelt kérdés

Szóval szeptembertől járok középsuliba, évfolyamunkban lesz egy-két elég helyes lány, egyet már ki is "szemeltem" magamnak, normálisnak tűnik, de a lényeg hogy gyönyörű, nem aza pláza cica bunkó fajta. Szóval hogyan legyem sikerem a lányokkal, facebookon majd hogy írjak rájuk? (Mondjuk ha valakivel angolra együtt járnék akkor egyszerűbb lenne) Olyan osztályba kerültem, ahol csak fiú lesz. Hogyan legyen sikerem jobban? Eddig egy barátnőm volt (6. ban), de többek szerint is az osztály, ha nem az évfolyam legszebb lánya volt (most még szebb is). Meg most 8.ban "szerelmes" lett belém egy hatodikas lány, aranyos volt, de semmi kedvem nem volt egy 2 évvel fiatalabb csajhoz. Azóta is próbálkoztam 2 lánnyal, hát egyik sem jött össze, de annyira már nem is bánom, viszont most már szeretnék magam mellé egy szép lányt, és nem olyat hogy oké jól néz ki de belül "rohadt", bunkó meg minden. Szóval személyiségileg milyen lehetnék? Nem akarok viszont elcseszett páwagyerek lenni. Szóval? Ja és az már biztos jobb, hogy a súlyom sokkal jobb már, tavaly novemberben még 81 kg voltam és kb 176cm, most viszont csak 70kg és 180cm, ez mennyire jó már? Ja és mivel annak a lánynak megtetszettem, meg családban is mondták, ezért gyanítom, hogy annyira nemvagyok rossz képű.

15/f


2016. aug. 23. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és ugye általánosban eddig sokat csesztettek hogy dagadt vagyok, de szerintem ez akkor megváltozott, főleg hogy új emberek közt leszek.
2016. aug. 23. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is, egy lány nem "helyes", hanem szép. (Fiúk helyesek.)

Csak simán írj rá FB-re, hogy: "Szia! Mizu?"

Legyen saját stílusod, azt szeretik a lányok.

A testsúlyod átlagos.

Ha akarsz tanácsokat, írj rám!

2016. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél nagyképű..nekem bejött.
2016. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ahhoz hogy nagyképű légy kell minimum 80 ezres telefon, 40 ezres cipő, ruhák is hasonló árban, nem? Ja meg kikell nézni is valahogy nem?
2016. aug. 23. 17:06
 5/5 anonim válasza:
Ki kell nézni valahogy, de leginkább legyél nagyszájú, kötekedő, bunkó mindenkivel, ha szolnak hozzád válaszolj bunkón, és akkor a lányok nagy része kedvelni fog.
2017. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!