Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha bekerültem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bekerültem a csaj barátzónájába?

Figyelt kérdés
Szóval egy pénteken este találkoztam vele egy buliban, tök aranyos voltam meg minden haza kisértem és fogtam a kezét azt is hagyta. Régebb óta ismerem már régebben is beszélgettünk csak valamiért abba maradt.Aztán másnap összefutottam vele meghívtam egy üditőre, aranyos voltam vele bókoltam neki.Erre közli hogy legyünk csak barátok mást szeret, aranyos vagyok meg minden de ő mást szeret és nem szeretné ha pótlék lennék. Hogy oldjam meg hogy kikerüljek a rohadt barátzónájából és belém szeressen?
2016. aug. 23. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre szerintem sehogyan. Most őszintén és korrekten elmondta neked, hogy mi a helyzet - vagy tényleg mást szeret, vagy csak nem tetszel neki. Én nem nagyon emészteném magam ezen, ha gondolod tartsd vele a kapcsolatot barátilag, később hátha lesz belőle valami (nekem volt ilyen), de ne reménykedj semmiben.
2016. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket azért engedte,mert nem akart megbántani. És most hogy közölte h csak legyetek barátok szerintem azért tette mert már egyre jobban részrevette h h közeledsz felé. Szerintem ezt el kell fogadnod, mert ha mást szeret nem fog azért "kiszeretni" abból a bizonyos fiúból mert egy másik "hajt rá". 14L :)
2016. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lépj ki onnan de rögtön csak szenvedni fogsz én 1 évig loholtam 1 csaj után hátha hátha de ha megszakadok akkor se fog rám férfiként tekinteni ... jegyezd meg ha egy nő nemet mond akkor keresztre feszítheted magadat akkor is nemet fog mondani!!!!!
2016. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mentél fel vele kefelni

Nem tekint férfinak

2016. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod, sosem kerülsz ki onnan.

Próbálkozz a következővel:

Nézz ki egyet a barátnői közül. Lehetőleg egy olyat, aki csúnyább nála.

Utána kezdd el kérdezgetni a csajról. Mondd neki, hogy nagyon szexi szerinted a csaj, és kérdezgesd, hogy mennyire könnyen fexik le pasikkal.

Akkor már el fog kezdeni féltékenykedni, és ki lesz akadva, hogy miért pont az a csúnya csaj kell neked.

Utána hívd el kettőjüket egy randira, ahonnan látványosan késs el.

Legyenek rajtad rúzsfoltok, ne figyelj arra, amiket mondanak, és folyamatosan nézegesd az órát a telefonodon. Ne maradj sokáig, rohanj el.

Utána folyamatosan zaklasd a csajt hülyeségekkel, hogy pl. vannak-e nagymellű barátnői, ismer-e szőkéket stb.

Add elő, mekkora kan vagy. Kamuzd be, hogy van barátnőd.

Aztán egyszer éjszaka részegséget színlelve hívd fel és mondd neki, hogy nem bírod tovább és be kell vallanod neki valamit.

És valld be hogy 3 szeretőd van a barátnőd mellett és nem tudod mit tegyél. Adjon tanácsot.

Akkor már teljesen kész lesz és ő maga fog ajánlkozni negyediknek.

2016. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Kérdezd meg Jorah Mormontot, ő is veled egy cipőben jár.
2016. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A barátzóna nem létezik. Gyenge fiúk találták ki ezt a fogalmat, mert máshogyan nem tudják feldolgozni a visszautasítást, és arról ábrándoznak, hogy végül összejönnek majd az adott lánnyal.


A lánynak nem tetszel, ezért visszautasított. Ennyi történt. A lány teljesen korrekten járt el. Ha ennek ellenére idegesíteni akarod, akkor próbálkozz még nála újra és újra. A másik lehetőség, hogy elindulsz a férfivá válás rögös útján, és elfogadod, ha visszautasítanak.

2016. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Reszvetem teso:(
2016. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!