Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan leplezzem azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leplezzem azt, hogy félek? 14/l

Figyelt kérdés
Ma fogok először a barátomnál aludni, de félek attól, hogy fájni fog. Szűz vagyok még. Attól is félek, hogy anyuék megtudják, hogy elveszítem. Mit csináljak?
2016. aug. 25. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Easy, ne csináld és kész. Jézusom...
2016. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Csináljátok seggbe
2016. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Muszáj ám , de tényleg ha nem vagy rá készen akkor miért csinálod?? 14 évesen szégyen szűznek lenni? Mond meg a barátodnak, hogy még neked nem fog menni, ha tényleg nem érzed magad készen rá.
2016. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szerintem sem vagyok rá készen, csak nemtudom,hogy mi lesz este.

Félek elmondani neki :(

2016. aug. 25. 15:45
 5/16 anonim ***** válasza:

ha félsz akkor minek feküdtök le ?! de most komolyan...jézusom..

és hidd el..ennyi idősen biztos hogy fájni fog,csak is egy dolgot kell tenned ,nem lefeküdni vele,és nem ott aludni nála ,egyszerű művelet ,talán még neked is sikerülni fogy.

Jah és még valami ,ha ennyire parázol ettől akkor minek mész bele?tudod te hogy milyen rossz lesz ,2 év múlva vissza emlékezni arra hogy az első együttlétedet rád erőszakolják?hát gondolj bele..és ha ott is alszol ,akkor lehetőleg ne dugjatok .

2016. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem erőszakos a barátom, csak megigértem neki, hogy nála fogok aludni és félek hogy meg haragszik rám.
2016. aug. 25. 15:53
 7/16 anonim ***** válasza:
nem azt mondom hogy erőszakos ,csak azt hogy rád erőszakolja ezt az egészet ,mert nem fogja fel hogy te még nem vagy rá erre készen.És attól még hogy ott alszol nála ,ki lehet bírni szex nélkül ,nem nagy kunszt..ha meg továbbra sem hagyta a ezt a rád erőltetést ,akkor legyél szépen olyan "bátor" vagy hogy mondjam ,hogy szépen megmondod neki hogy: ha ennyire kanos vagy ,menj szépen és verd ki magad. ennyi =.=
2016. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Biztos megtudom vele beszélni. Egyébként csak most beszéltünk erről először. De én se szeretném még elveszíteni.
2016. aug. 25. 16:48
 9/16 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátod?

Ha azt beszéltétek, hogy aludj ott, az nem feltétlen felkérés d*gásra...

2016. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

14 évesen még nagyon korai, ne feküdj le vele.

És akkor már régen rossz a kapcsolat ha ezt nem mered vele megbeszélni.

2016. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!