Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az lenne a problémám, hogy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a problémám, hogy?

Figyelt kérdés
nem merek lányokkal találkozni. Csomó ember mondta már interneten, és élőben is, hogy miért nem szerzek barátnőt, nekem simán menne. Leginkább neten szoktam ismerkedni lányokkal, de ott tényleg nagyon beletudok jönni, élőben meg sehol semmi, béna vagyok... félek hogy interneten jól nézik ki, de élőben meg elutasítana mindegyik ha kettesben lennénk, vagy csalódna... ettől félek, meg a találkozóktól. 15/F

2016. aug. 28. 15:58
 1/3 anonim válasza:
Próbálkozz! Ha neten megy akkor valóságban is fog menni ;) . Csak ne legyél bunkó.
2016. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóságba sokkal könyebb szerintem, mert nem kell azon filóz, hogy mit mondj, mert az magától jön. Ellenkezőbe esetbe nem fogsz sok mindent mondani egy lánynak, de gondolkodj azon, hogy mit mondanál. És amikor oda kerülsz egy lány elé és nem tudsz mit mondani, akkor nézz mélyen a szemébe, mert amig a szemébe nézel van 7-9 másodperced gondolkozni azon, hogy mit mondj.
2016. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne foss! Az élet egy lehetőség, használd ki! Semmi rossz nem történhet, mert ez csak egy játék, egy színdarab, Isten gyermeikei vagyunk, és prók ebből kifolyólag!:) Ide csak lejöttünk játszani, ha valami nem sikerül, holnap is van nap, és ha nagyon elszúrod, van még hal a tengerben! Ozt hajrá, csak merjél odamenni, max elutasít, de akkor ez van, keress tovább, és érezd magad méltónak egy párkapcsolatra, hidd el magadról, hogy menni fog, és barátkozz az ellenkező nemmel! Max visszautasít, akkor ez van,
2016. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!