Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha egy fiú hungarista?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 20:35
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Nem foglak lepontozni mert nem voltál bunkó
2016. aug. 29. 22:45
 12/35 anonim ***** válasza:
66%

Fuh de utalom az ilyen nagymagyar tuskokat (ne haragudj, de nekem egyre megy). Az ilyen ember kulon allatfaj a radikalis, rendkivul intelligens beszedeiktol a falhoz vagom mindig a fejem es azt kerdezem: "hogy ellődtek ezek a nyomorekok?"


En eleve sokszor szidom magyarorszagot. Nem csak a magadfajtak miatt, hanem ugy amblokk az emberek felfogasa miatt. Az h ha vki rosszul lesz a buszon sz...rnak segiteni, stb.

Az meg a masik h en eleve a kozeppartot tamogatom, mindket szelsosegtol hanyingerem lesz, azok kepviseloit pedig ki nem allhatom


16/l

2016. aug. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
54%

Szia kérdező!

Maradj az aki vagy. Ne zavarjon az ha másokat zavarnak a nézeteid...sajnos ilyen világban élünk,ahol elitélik azt aki egy kicsit is nemzeti érzelmű. Most az a divat ha páwa,ku..a,homár,magyargyűlölő vagy éppen semmirekellő szülőkön élősködő senkiházi vagy.Legyél tisztességes,keress egy olyan lányt aki elfogadja azt,hogy fontos helyet tölt be a szívedbe a lobogó és élj úy,hogy saját elvárásaidnak maradéktalanul mefelelj. Ne bűnözz,segíts a rászorulókon,védd meg a szeretteid és ha hív a haza,ne habozz...menned kell. Sokan lepontoznak majd a sok kis tizenéves bölcs baglyok közül akik szidják a magyart de megjegyezném,ők vannak többen a villamoson és ők nem állnak meg segíteni embertársuknak. Hidd el,sok gyönyörű lány van,akik szeretik az ilyen férfiakat. Élj becsülettel,büszkén.

2016. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
36%

Varga Gyulának igaza van!


A 16 éves taknyossal ne foglalkozz, liberális csőcselék.

Mondjuk, én is 16 éves taknyos vagyok, de épeszű.


Tartsd magad ehhez a dalszöveghez!


A gonoszság ellen harcolunk, tiszta erőből, minden lélegzetünkkel az ellen harcolunk, mindennap a vérünket fogjuk ontani, amíg vér nem hullik az égből!


Köztünk nincs helye annak, ki bűnözésből él

aki csak egy ujjal is a drogokhoz ér

erkölcstelen tróger nem állhat közénk

becsületünk jelenti a legnagyobb erényt!


Refr.:

Tanulj és dolgozz, tisztességben élj!

Olvass és sportolj, senkitől se félj!

Legyen követelmény az intelligencia

a Nemzetiszocializmus nem deviancia!


Szellemi, erkölcsi, fizikai fölény

ez visz előre ez az utolsó remény

a szürke átlagból mi kiemelkedünk

és büszkék vagyunk rá, hogy különbözünk!


Refr.


Ez nem egy sima hobbi

ez nem egy múló divat

gyorsan kiderül, hogy valójában ki vagy

a normának, mindenkinek meg kell felelni

a Hősök példáját méltón kell követni!


Refr.


Ez a mi világunk, mert ha vétkeztek, egy nap magatok mögé néztek és megláttok minket, és azon a napon learatunk benneteket, és ahoz az istenhez fogunk küldeni, akiben hisztek!


Kitartás!

2016. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ismerem a dalt szeretem is.És még idézek Jókaitól

"A haza nem oszt ajándékokat, a haza áldozatokat követel."

2016. aug. 30. 10:13
 16/35 anonim ***** válasza:
54%

Én meg idézek egyet Wass Alberttől.

"Fél világot is bejárhatod, más ember földjén testvértelen leszel, s elfúj a szél, mint kósza őszi lombot, ha nemzetedről megfeledkezel."

2016. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Ez is igaz 16#-os köszönöm szépen megy nektek a like
2016. aug. 30. 10:34
 18/35 anonim ***** válasza:
35%

#5 vagyok és én is 16 éves


#12 teljesen igazad van


#13 #14 #15 stb melyikőtöknek van több nyolc osztálynal? Avagy melyikőtöknek lesz? A "nagymagyar" ember olyan mint a kuvasz, amilyen buta olyan agresszív, kőművesek a nagymagyarország matricás suzukival hétvégente bőrruhába öltöznek, és íjászkodnak "pont mint a dicsőséges ősök" és ha akad köztük aki tud olvasni az felolvassa a többinek, a kuruc.info botrányba illő gusztustalanságait a többi műveletlen meg ide idezget náci tisztektől, akinek a mellszobra ellen -jogos- tüntetés volt Székelyudvarhelyen


En nem lehetnek hungarista mert magyar se vagyok az anyám Magyarországi német az apam Németországi német, de itt élek és tudom mi megy Magyarországon

Siralmas hogy itt egy Bayer féle senki suttyó is kaphat kitüntetést....


Pontozz le ha akarsz ez az őszinte véleményem

2016. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
16-os milyen náci tiszt te agymosott barom Wass Albert csak a román kommunisták szerint náci mindenütt máshol elfogadott író mostantól kuss
2016. aug. 30. 11:52
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

magamtól idézek

" műveletlen "

" alulképzett "

2016. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!