Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek tetszenék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenék?

Figyelt kérdés

Belsőm: szeretem a kutyákat, van is egy kistestű kankutyám. Szeretek tanulni, kitűnő vagyok eddig zsinórban hat éve. A rovarokkal hadilábon állok, viszont a békákat szeretem. Lovagolni is járok. Szorgalmas vagyok, mindig előre tanulok, anyunak is mindig segítek mindenben. Főzni szeretek, sütni is. Fiús neveltetésem volt szerintem de nem vészesen. Ez abban nyilvánul meg hogy szeretem a túlélős, gyilkoslós, lövöldözős játékokat. Pl. Payday2, Minecraft, Gta5.

Külsőm:

Barna hullámos, vállig érő hajam van, kerek arcom, barna szemem. 166 cm vagyok 63 kg. Megvan a saját stílusom aszerint öltözködöm. 13/L


2016. aug. 30. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Tök jó, de nagy részét nem írtad le. :D Csak annyit, hogy játszol (<3) és hogy jól tanulsz, szereted az állatokat.
2016. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Belsőleg biztos. Külsőleg csak kép alapján lehetne... :) Plusz rohadt fiatal vagy, úgyhogy még bőven fogsz változni, és bőven van időd ezen még gondolkodni, hogy kinek jössz be :D
2016. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha kihagytam valamit, lehet kérdezni!;)
2016. aug. 30. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy irányító hajlam vagyok, makacs, önfejű. Nagyon kitartó. Megharcolok a célomért.
2016. aug. 30. 16:21
 5/7 anonim válasza:
Még mindig csak azt tudom mondani, hogy nagyon fiatal vagy, külsőleg és belsőleg is változni fogsz még. :)
2016. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én értem hogy kiváncsi vagy meg minden, de ezt nem lehet megmondani itt még senki nem látott se élőbe se képet rólad nem beszélt itt még veled senki...a kérdésedre a választ csak az tudja aki ismer...
2016. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd egy 5 ev es bejossz
2016. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!