Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14 éves vagyok. Eddig csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok. Eddig csak egy barátom volt. Most vannak fiúk akik tetszenek, de nem tudom mit csináljak hogy legyen köztünk valami. Tipp?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ne legyél szajha ilyen hamar.
2016. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel..
2016. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem akarok szemét' lenni mint az első kettő, de igazuk van.

Hova akarsz még barátot csajszi? Inkább törődj a karriereddel és indulj el az felé, hogy beteljesüljön! Még ráérsz a pasizással. Vagy ha netán azért akarsz barátot mert szerinted ciki, hogy neked nincs, hát képzeld nem ciki.! ;)

2016. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz meséket inkább...
2016. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ludmiiii ***** válasza:
Szerintem ilyenkor mar siman lehet baratod, bar en ezt nem tudom megmondani mert enis 14 eves vagyok :) de az hulyeseg hogy nezz meset meg barbie-z, mert ki az aki 14 evesenmeg babazik...nem azert mert ciki lenne csak mert ilyenkor ez mar nem erdekel senkit szerintem! Ilyen korban az egyutt elmenni valahova, fogni egymas kezet, olelgetni egymast, csokolozni siman belefer , legalabbis az en velemenyem szerint :)
2016. máj. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!