Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nem akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarom átverni.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel több mint egy hete gyakran elmegyünk valamerre. Nem én hívtam el elsőre mert nekem külsőre nem jön be annyira. Szép az arca, de én a vékonyabb lányokat szeretem, illetve nekem kicsit zavaróan alacsony. Viszont belsőre nagyon bejön. A hangja, az egész stílusa, ahogy beszél, nagyon jó a humora, és jókat tudunk beszélgetni. Ő elfogad ilyennek amilyen vagyok. Simán el tudnék képzelni többet, de zavar hogy ilyen alacsony, és hogy mások mit gondolnak. És tudom hogy nem szabadna, és itt is a magasság különbségre azt szokták mondani hogy ha zavar, és érdekel mások véleménye akkor inkább hagyd. Nem szeretném becsapni, vagy hidegetni, de egyszerűen olyan aranyos, és olyan jó vele, hogy nem tudok neki nemet mondani.

2016. szept. 1. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még vàrj vele, probàld még jobban meg ismerni és ha egy vagy két hónap mulva is még a külsőségeken aggodsz csak akkor tudasd vele mit gondolsz. Amugy is mi a gondod az alacsony lànyokkal? :) Legalàbb simàn a nyakadba veheted ;-) és amugyis én ha meglàtok egy arànylag magasabb sràcot egy alacsonyabb csajjal sak mosolyogni tudok milyen aranyosak!
2016. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek :D Meg egy alacsony barátnőt fel tudsz venni csók közben és az olyan cuki, meg minden. :D
2016. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!