Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti erre hogy reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, elmentünk vacsoràzni, utána meg nálam töltöttük az éjszakát. Másnap reggel hazavittem kocsival, de útközben elkezdett matatni a kesztyűtartó körül, aztán mikor kinyitotta látta hogy van benne egy pisztoly. Utána gyorsan visszacsukta, terelte is a szót másra. Hazavittem,puszi aztán azóta semmi. Bár nem is gondoltam hosszabb távra őt. De ti egy ilyen szitura hogy reagálnátok a lány helyében?
2016. szept. 5. 00:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tenyleg regenyt ir es elakadt a tortenetben ott, hogy mit szol a lany a lofegyverhez. Probal az "eletbol vett" reakciot csempeszni a konyvbe. Szerintem jo :)
2016. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálam is van pisztoly nemértem mi evvel a gond.
2016. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!