Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem gáz gipszelt kézzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz gipszelt kézzel?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány és szeretném elhívni randizni, de sajnos eltört a kezem és be van gipszelve. Nem gáz gipszelt kézzel randira hívni egy lányt? Még elég sokáig rajta lesz és félek, hogy mire leszedik más viszi el helyettem.

2016. szept. 9. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Nyugodtan hivd el:D
2016. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha poénként fogod fel az egész gipszes dolgot, még jól is kijöhetsz belőle! :D
2016. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Dehogyis! Miert lenne gaz a gipsz? Eltort a kezed.. Hívd el nyugodtan.

Mikor gipszben voltam, nekem még segítettek is mindig, szerintem inkabb előny a gipsz mint hátrány. Lehet hogy a lány még kicsit anyáskodni is fog rajtad a gipszelt kezed miatt ami meg gondolom nem lesz baj :)

2016. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!