Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félek egy kicsit. Ezek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek egy kicsit. Ezek a dolgok mennyire lennének gázak?

Figyelt kérdés

Oké, most lehet gyerekesen fog hangzani, de nem akarom, hogy kiröhögjön vagy valami.

Szóval holnap fogok randizni egy lánnyal, már amúgy is ismertük egymást regóta, csak gondoltam nem veszíthetek semmit, ha elhívom. Tehát a következő dolgokat tervezem:

- készítek neki kaját (Szlovákiából származom és sok évig ott is éltem, szóval ottani dolgokat csinálnék)

- megmutatom neki a kedvenc helyeimet

- veszek neki virágokat

- bár nagyon félénk vagyok, de igyekszem minél többet hangoztatni, hogy mennyire szép és kedvelem (mert mind a kettő 100%-ig igaz)

- elvisszük sétáltatni a kutyámat és megmutatom neki a nyulamat is


Szóval ennyi nagyjából. Nem tudom mennyire lenne ez így "megfelelő", de félek, hogy rosszul alakul az egész.. Ez az első, hogy így odamertem menni egy lányhoz és elhívni, így ezért vagyok vele gondban, hogy elrontok valamit.


17/F


2016. szept. 9. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Sőt, szerintem bármelyik lány örülhetne, ha a fiú ennyire igyekszik, hogy minden rendben legyen.

Add önmagad és próbálj meg nem izgulni nagyon, mert az ronthat az egészen.

Ha rendes lány, akkor élvezni fogja ezeket a programokat. Ha pedig ő is igazán kedvel, akkor bármit is csinálnátok, tetszene neki, mert egyszerűen élvezi a társaságod.

Sok szerencsét és remélem segítettem valamit :)

2016. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nagyon cuki😍
2016. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!