Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18 körüli pasik. Ti örülnétek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 körüli pasik. Ti örülnétek, ha 2. évfordulóra egy meglepetés ebéddel, vagy vacsival várna haza a barátnőtök a munkából? Csajok, valaki csinált már hasonlót?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit vehetnèk a páromnak,így erre gondoltam. Persze gondolhatjátok,hogy utána más is lenne. De ez így nektek megfelelő és emlèkezetes lenne?

17\l



2016. szept. 18. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá! Ez személyes és kedves.
2016. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fura lenne mert az en baratnom mindig vacsival var :D bar o 19 eves es csak felevesek vagyunk szoval ebben nem tudok segiteni
2016. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. :) 19F
2016. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem csak vacsi lenne, hanem ünnepi vacsi, gyertyafény, hangulat...
2016. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha minden nap kapnék vacsit :D
2016. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Öhm...szerintem eléggé sablon dolog lenne:"D de te tudod
2016. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Miért lenne sablon? :) nem minden nőtől akit ismer kap ilyet,hanem Tőlem! És senki sem ugyan úgy csinálja.

Várnám minden este vacsival de nem együtt lakunk,így ez nem megoldható nap mint nap.

Köszönöm a biztatást és segítséget mindenkinek :)

2016. szept. 18. 18:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Hmm ez esetben jo otlet bar en se lakok a baratnommel de melo utan elso hogy fel megyek hozza
2016. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos 60km a különbség köztünk, szóval ez a felmenetel nehéz. De mindig meglepjük egymást sütivel vagy csokival :) de ez ezért is lenne talán felejthetetlen
2016. szept. 18. 19:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért sablonos mert mindenki ezt csinálja, az tök mindegy hogy valaki olaszt vagy kínait csinál, ez már unalmas. Amúgy ha így is úgy is ezt csinálod majd miért kérdezed meg itt? Ha a vége úgy is szeretkezés lesz...tök felesleges ez az elcsépelt nyálas dolog
2016. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!