Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek, ha a barátnőtök/feleségetek olyan helyen dolgozik, ahol hetente van céges buli, ilyenkor hajnali 3 kor jön akkor haza, körbe van véve férfiakkal, akikkel a cégnél együtt is sportol (fallabda pl)?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, sosem voltam féltékeny, de mióta 1 éve egy új cégnél dolgozik, ahol a kapcsolatépítésen is nagy a hangsúly, hetente minimum egy céges esemény, tele fiatal, jól öltözött férfiakkal, néha rám tör a frász. Én is igényes vagyok ,adok magamra, de látom, hogy a barátnőm nagyon élvezi ezt a közeget, ami végülis érthető, de mikor azzal jön, hogy bezzeg a munkahelyén a férfiak mennyit bókolnak neki, hiába szoktam én is, picit elkeserít. 27f (28l)

2016. máj. 24. 08:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk 13 nő között van egyetlen, egyébként házas férfi. Vannak igazán csinos nők, és persze mindenki imádja, mert férfi és mert ő az egyetlen. De a jó munkahelyi viszonyon kívül semmi más nincs, számára a felesége az egyetlen. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindegy hogy erőlködnek, ha szeret téged. Ha nem szeret, akkor meg mindegy honnan kapja meg ezt a figyelmet.
2016. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

1 szó: bizalom


ha meg akar csalni, úgyis meg fog. Nem fogja kérni az előzetes írásbeli engedélyedet hozzá.

2016. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
19%
A fejemet rá, hogy valamelyikkel összeszűrte a levet. Akár az alkohol miatt, akár pillanatnyi tévedésből, akár azért mert nem boldog melletted.
2016. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
34%

A kísértés nagy, és csak idő kérdése... Persze, lehet itt olyan szavakkal dobálózni hogy bizalom, meg ő az egyetlen...

De elég csak egy gyenge pillanat...

Érzésem szerint csúnya jövőd lesz...

2016. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
27%
Egyébként, ha véletlenül teherbe esne a párod, akkor egy apaságit mindenképp javaslok, bármennyire is hisztizzen miatta. (Persze, csak ha együtt maradtok.)
2016. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék akkor? Kerjem meg, hogy ne lenne annyit? Jöjjön elobb haza?
2016. máj. 24. 09:17
 7/31 anonim ***** válasza:
74%

Háát..nem könnyű kérdés.

Nem szívesen mondom ezt meg nem rossz indulatból de lehet az történt amit a 3-as írt.

Habár engem sosem csaltak meg (remélem :D) de rengeteg ilyen céges bulis sztorit hallok.Hol a nő lép félre hol a férfi,mint írták előttem vagy az alkohol miatt vagy elgyengülés miatt.


Nem mindenki egyforma ez tény,nem mindenki csalja meg a párját ez is tény.

Szerintem teljesen jogos hogy féltékeny vagy én is az lennék a helyedben.Sajnos érdemi választ erre senki nem fog tudni adni mert ha elkezdesz neki féltékenykedni és tenni akarsz az ellen hogy elmenjen a céges bulikra akkor szakítás is lehet belőle,vagy egy indok hogy megcsaljon...


Ha meg nem csinálsz semmit,nos talán ez a legjobb.

Vagy megcsal vagy nem,te ismered a párodat te tudod milyen a természete bár attól még érhet kellemetlen meglepetés..vagy nem :)


Bocsi ha kicsit ködösre sikeredett a válaszom :)

2016. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
31%

Őszintén? Semmit. Versenyezhetsz de nyerni nem fogsz.

Már mondta, hogy bezzeg neki mennyit bókolnak...

Megkérheted, de majd lesz nagy duma, hogy csak kollégák, meg munka, meg ne aggódj meg csak téged szeretlek.

Sajnos itt már nem sokat tehetsz TE személy szerint.

Vagy hűséges marad, vagy nem. (nem fog) .

Ahogy mondták, ha úgy alakul kérj apaságit, és figyelj a jelekre is. Egyébként sajnálom, ez nem a te hibád.

Kitartás tesó.

2016. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%
Hetiszintű céges buli : ilyen nem létezik! nem egy multit ismerek, barátaim is multiknál dolgoznak, nem tudom milyen munka folyik a párodéknál, de gyanús :D
2016. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Mediaugynokseg
2016. máj. 24. 09:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!