Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítsek hozzá?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek hozzá? Részletek lent SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy srác akit általános iskolából ismerek és most nem rég rám írt facebookon és tök rendes volt és érdeklődő de utána mikor én írtam neki flegma lett. Elkérte nem rég a snapchatemet, és nagyon szeretném megismerni/beszélgetni vele de nem tudom hogy álljak neki, hogy ne tűnjek szánalmasnak de azért vegyen észre. Ötletek?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

17L



2016. szept. 19. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszi a flegmaságtól menő lesz, s kb ezt éri el nálad, amit most teszel, szerepet akar cserélni, hogy te menj utána, s ne ő utánad. :)

Kérdezd meg hogy:"miért írtál rám amúgy múltkor?"

Vagy azt hogy: "Miért vagy am flegma? Múltkor tök rendes voltál, de ettől nem vagy menő stb."

2016. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ez nem olyan mintha neki támadnék egyből?
2016. szept. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!