Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közelítsek hozzá? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek hozzá? Hogyan sugallhatnám neki hogy járjunk? Részletek lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már óvódás korom óta ismerek. Oviban is szerelmesek voltunk egymásba. Most meg tök jó haverok vagyunk 7.-ben és tök kedves meg minden és nem akartam de beleszerettem.Beteg volt és én attam neki a házit. Másnap amikor jött suliba valentin nap volt. adott egy gyertyát azért mert odaadtam neki a házit. Szerintetek valentin napi ajándék vagy a házi miatt adta? és hogyan közelíthetek felé? Vafy hogyan sugallhatnám neki hogy próbálkozhat?
2013. febr. 14. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért adta mert szerinte nálatok nincs bevezetve az áram.
2013. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Az ovisok nem szerelmesek.

2. Gyertyát? Mi a tökömnek? Nincs nálatok áram?

3. Hívd el te.

2013. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Beteg volt és én attam neki a házit."


Öregapám is mindig jóféle kis házit küldött le, ha beteg volt.

2013. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem vok ovis és illatos gyertyát adott amit gyűjtök
2013. febr. 14. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!